![]() |
Cumpar BMW e30
as fi interesat de un BMW e30 coupe si facelift,motorizare intre 1.6 si 2.0,cu cat mai stock cu atat mai bine,nu vreau gen m-tech2 cu pret de 2500-3000 euro,vreau o baza buna pt un mic proiect,astept oferte aici sau pe PM
|
Re: Cumpar BMW e30
https://forum.4tuning.ro/482-masini-b...iculat-ro.html
1200 euro fix !!! -o baza buna de plecare,masina are linie,necesita investitii ! |
Re: Cumpar BMW e30
Ms dar nu e chiar ce caut eu,din poze arata bine la tabla dar e nonfacelift,din 83 cam vechiuta si banui ca trebuie platit timbrul de mediu,ms inca o data si vanzare buna
Nu ma deranjeaza una si fara interior... |
Re: Cumpar BMW e30
nimeni nu vrea sa vanda un ursache???
|
| All times are GMT +2. The time now is 07:23. |
- Copyright 2026 4Tuning