![]() |
Challenges || Ford Focus ST x6
6 Attachment(s)
1 Original
2 Reme 3 bogdann 4 Lovenady/PL Design 5 DanyFCSB 6 UndergroundDesign 7 Wlad |
Re: Challenges || Ford Focus ST x6
Ai uitat sa urci si originalul:D
Am votat @DanyFCSB cu toate ca sunt unele lucruri care mai trebuiau facute la masina dar arata bine in ansamblu! Felicitari tuturaor!:-) |
Re: Challenges || Ford Focus ST x6
Vot Reme dintre toti participantii a lucrat cel mai mult la masina lui si se vede asta felicitari!
@lovenady:eu ar fi trebuit sa fiu numarul 5 cea cu rosie dar nu e nimic se mai intampla |
Re: Challenges || Ford Focus ST x6
votul meu il acord lui reme deoarece este ce mai reusita masina(parerea mea) si se vede ca are ani de exp in ceea ce insemna VT
|
Re: Challenges || Ford Focus ST x6
vot reme
PS: a observat cineva ca bogdann s'a votat singur? |
Re: Challenges || Ford Focus ST x6
Reme. chiar daca nu sunt multe modificari , e bine lucrata!
|
Re: Challenges || Ford Focus ST x6
da am observat de mult ca ala sa votat singur . off doamnee , daca am face noi sectiunea asta cass ,nu sar mai vota singuri astia si s-ar aprecia mai mult lucrarile lucrate .:twisted:
|
Re: Challenges || Ford Focus ST x6
4 Attachment(s)
Quote:
Va atasez niste imagini cu ce apreciati voi mai mult...sunt trist si se pare ca nu isi are rostul aceasta -pasiune- de VT aici, unde nu e apreciata. Cu toata sinceritatea. Poza 1: Selectiile la roata sunt facute cu toporul si nu e reglat contrastul. Poza 2: Ai selectat pomii cu LassoTool, ai dat Copy/Paste, i-ai mutat pe masina si ai dat Overlay? Serios... Asta se intampla la toate elementele inferioare ale caroseriei. O masina lucioasa NU are asa reflexii cand e inconjurata de copaci si sta pe piatra si langa iarba! Poza 3: Aici nu stiu ce se intampla, cred ca e ceva Watermark? Poza 4: Cred ca a lovit niste borduri si i-ai dat o mana de kit.. Pozele mele: (partea albastra era deja modificata sever fata de imaginea de baza, unghiul fiind foarte diferit, am intervenit cu brush) http://imageshack.us/scaled/thumb/194/90938592.jpg http://imageshack.us/scaled/thumb/7/86912237.jpg http://imageshack.us/scaled/thumb/109/44429246.jpg http://imageshack.us/scaled/thumb/839/81867395.jpg http://imageshack.us/scaled/thumb/716/48637902.jpg http://imageshack.us/scaled/thumb/802/84270103.jpg http://imageshack.us/scaled/thumb/23/68118397.jpg http://imageshack.us/scaled/thumb/515/35843710.jpg http://imageshack.us/scaled/thumb/811/30520733.jpg http://imageshack.us/scaled/thumb/845/30010523.jpg http://imageshack.us/scaled/thumb/850/64151357.jpg http://imageshack.us/scaled/thumb/27/99694650.jpg http://imageshack.us/scaled/thumb/171/37868936.jpg http://imageshack.us/scaled/thumb/841/41484413.jpg http://imageshack.us/scaled/thumb/577/15final.jpg http://imageshack.us/scaled/thumb/254/brushandcp.jpg Ma astept la tot felul de interventii dupa acest Reply, pastrati-le pt voi. Eu am spus ce am avut de spus. Dupa munca multa bagata in masina asta o noapte intreaga si o dupamasa, vine un ... si face pe interesantul si zice ca nu se apreciaza LUCRARILE LUCRATE. Mai bine imi vad de facultate si nu imi pierd timpul |
Re: Challenges || Ford Focus ST x6
Quote:
|
Re: Challenges || Ford Focus ST x6
Quote:
nu se vede ca esti la facultate adica sa te votezi tu pe tine e... ciudat si nu ai tu nici un drept sa-l critici pe Reme pentru ca el intradevar a lucrat la ea ... si hai sa recunoastem ca la tine modificarile nu sunt multe si nici bune nu zic ca la mine e altfel treaba accepta-ti vina si cere-ti scuze (asa cum au facut multi cand au gresit) si va fii mai bine credema ca stiu asta din proprie experienta Stiti era o vorba spicu de grau fara boabe pe el sta ridicat si inalt si zvelt iar cel care are aplecat si cu nasu-n pamant atat am avut de spus O zi buna!! |
Re: Challenges || Ford Focus ST x6
cititi regulile si dupa mai comentati! vot reme!
a lui bbbbbogdannnn mi se pare un golf 7 cu lateral de focus |
Re: Challenges || Ford Focus ST x6
Quote:
uite, iti propun un battle, doar noi 2... alege tu o masina si un deadline |
Re: Challenges || Ford Focus ST x6
vot DanyFCS, pt incurajare. E rpmiul lui battle si sper sa nu se lase de VT. Invata mai multe bre ca poti...poti sa faci lucruri bune rau! Merci de voturi baieti...nu va mai certati, aia e daca asta a vrut baiatul sa se voteze singur. Nu e frumos, dar nu avem ce sa facem. PACE! :peace: Daca o dai unu la unu Ca$$ tare as vrea sa vad pe ce ;)
|
Re: Challenges || Ford Focus ST x6
bai nu mai conteaza ,reme posteaza urmatoarea masina ,ai castigat bravo.
|
Re: Challenges || Ford Focus ST x6
Nu mai conteaza, dar oricum nu imi place deloc atitudinea asta. Pacat
Ca$$: da, posteaza la battle-uri orice masina si ii dam un battle, nu vreau sa aleg eu.. |
| All times are GMT +2. The time now is 18:54. |
- Copyright 2026 4Tuning