Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Subwoofere auto (https://forum.4tuning.ro/553-subwoofere-auto.html)
-   -   Vand Subwoofer (https://forum.4tuning.ro/553-subwoofere-auto/36581-vand-subwoofer.html)

b47bez 23-03-07 13:20

Vand Subwoofer
 
4 Attachment(s)
vand subwoofer diametru dif 20 cm,lungimea tubului 45
tubul se aude bine pt cine nu are mari pretentii.pret 120 ron usor disc.dif de subwoofer este EUROTEC EU-5180,4ohm,putere scrie pe el 1150 watt,dar cred ca pt o statie de 150 w este numai bun.tel 0722559387,bucuresti

b47bez 24-03-07 09:34

Re: Vand Subwoofer
 
chiar nu vrea nimeni putin bass in masina?se poate face proba

b47bez 25-03-07 10:42

Re: Vand Subwoofer
 
pret nou astazi 100 ron

b47bez 29-03-07 12:34

Re: Vand Subwoofer
 
pret nou 80 ron

johhny 29-03-07 19:25

Re: Vand Subwoofer
 
nu trimiti si in province ?

b47bez 29-03-07 20:43

Re: Vand Subwoofer
 
trimit eu dar cred ca mai dai 50 ron la transport
nu ai pe cineva in buc?

b47bez 02-04-07 15:07

Re: Vand Subwoofer
 
pret nou 70 ron azi

b47bez 06-04-07 18:53

Re: Vand Subwoofer
 
Sa Vandut .se Poate Inchide


All times are GMT +2. The time now is 21:00.

- Copyright 2026 4Tuning