![]() |
Battle amical || VW Passat Variant X 2
3 Attachment(s)
Exprimati-va parerea din nou!
ORIGINAL Dany2good4u Skelter |
Re: Battle amical || VW Passat Variant X 2
vot skelter!
|
Re: Battle amical || VW Passat Variant X 2
Vot fair-play skelter
|
Re: Battle amical || VW Passat Variant X 2
Vot skelter!
|
Re: Battle amical || VW Passat Variant X 2
Dany2good4u
daca nu ai avut poze mari de pe care sa iti iei piesele, de ce nu ai redimensionat poza? o lucrare buna se face la 1024x768 maxim vot skelter! |
Re: Battle amical || VW Passat Variant X 2
Quote:
|
Re: Battle amical || VW Passat Variant X 2
Ar fi o aiureala totala sa votez pentru mine. :))
Asa ca am votat pentru Dany. Mai ai de invatat dar nu e rau. Crapatura de pe bara si de pe parbriz nu a fost prea reusita. Trebuia sa ii alegi blend mode-ul potrivit. Daca deja ai facut asta si ala e cel mai bun rezultat obtinut, crapaturile trebuiesc facute de la 0, cu Stroke, Drop Shadow, etc. Oricum vei progresa. :) |
Re: Battle amical || VW Passat Variant X 2
vot skelter ,se observa diferenta :-)
|
Re: Battle amical || VW Passat Variant X 2
Quote:
|
Re: Battle amical || VW Passat Variant X 2
Quote:
Am facut o greseala mica la dunga care arata spatiul dintre usi. Dar am observat-o prea tarziu. :) Se mai intampla. Dar in rest nu e nimic lovit. |
| All times are GMT +2. The time now is 22:47. |
- Copyright 2026 4Tuning