Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Arhiva (https://forum.4tuning.ro/697-arhiva.html)
-   -   Battle amical || VW Passat Variant X 2 (https://forum.4tuning.ro/697-arhiva/365626-battle-amical-vw-passat-variant-2-a.html)

Reme 15-03-13 20:11

Battle amical || VW Passat Variant X 2
 
3 Attachment(s)
Exprimati-va parerea din nou!



ORIGINAL
Dany2good4u
Skelter

Reme 15-03-13 20:13

Re: Battle amical || VW Passat Variant X 2
 
vot skelter!

dany2good4u 15-03-13 20:45

Re: Battle amical || VW Passat Variant X 2
 
Vot fair-play skelter

UndergroundDesigns 16-03-13 10:21

Re: Battle amical || VW Passat Variant X 2
 
Vot skelter!

tng 18-03-13 22:46

Re: Battle amical || VW Passat Variant X 2
 
Dany2good4u
daca nu ai avut poze mari de pe care sa iti iei piesele, de ce nu ai redimensionat poza?
o lucrare buna se face la 1024x768 maxim

vot skelter!

dany2good4u 19-03-13 21:41

Re: Battle amical || VW Passat Variant X 2
 
Quote:

Originally Posted by tng (Post 5405388)
Dany2good4u
daca nu ai avut poze mari de pe care sa iti iei piesele, de ce nu ai redimensionat poza?
o lucrare buna se face la 1024x768 maxim

vot skelter!

poze donor am avut,mie imi creeaza probleme negrul si albul(nu pot schimba mereu in culoarea alb/negru).nu are rost sa dau diferite scuze,pur si simplu masina lui e mai buna,desi singurul lucru care nu imi place e capota b-boy,dar e vorba de gusturi

Skelter 20-03-13 19:22

Re: Battle amical || VW Passat Variant X 2
 
Ar fi o aiureala totala sa votez pentru mine. :))
Asa ca am votat pentru Dany.
Mai ai de invatat dar nu e rau.
Crapatura de pe bara si de pe parbriz nu a fost prea reusita.
Trebuia sa ii alegi blend mode-ul potrivit.
Daca deja ai facut asta si ala e cel mai bun rezultat obtinut, crapaturile trebuiesc facute de la 0, cu Stroke, Drop Shadow, etc.
Oricum vei progresa. :)

lovenady 20-03-13 19:32

Re: Battle amical || VW Passat Variant X 2
 
vot skelter ,se observa diferenta :-)

tng 22-03-13 13:52

Re: Battle amical || VW Passat Variant X 2
 
Quote:

Originally Posted by Skelter (Post 5407851)
Ar fi o aiureala totala sa votez pentru mine. :))
Asa ca am votat pentru Dany.
Mai ai de invatat dar nu e rau.
Crapatura de pe bara si de pe parbriz nu a fost prea reusita.
Trebuia sa ii alegi blend mode-ul potrivit.
Daca deja ai facut asta si ala e cel mai bun rezultat obtinut, crapaturile trebuiesc facute de la 0, cu Stroke, Drop Shadow, etc.
Oricum vei progresa. :)

iar tu pe viitor nu mai veni cu masini lovite (vezi lateral pe usi) :D

Skelter 22-03-13 19:17

Re: Battle amical || VW Passat Variant X 2
 
Quote:

Originally Posted by tng (Post 5410131)
iar tu pe viitor nu mai veni cu masini lovite (vezi lateral pe usi) :D

Nu e lovita.
Am facut o greseala mica la dunga care arata spatiul dintre usi.
Dar am observat-o prea tarziu. :)
Se mai intampla.
Dar in rest nu e nimic lovit.


All times are GMT +2. The time now is 22:47.

- Copyright 2026 4Tuning