Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   Vand 3 telefoane (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/365418-vand-3-telefoane.html)

Slim29 14-03-13 19:09

Vand 3 telefoane
 
6 Attachment(s)
Samsung s 8000 - incarcator , cablu de date , nu este zgariat , pe toata durata folosirii a avut folie si are si acum - pret 320 lei

Samsung sgt 56.20 - stare buna , se da doar incarcator - pret 270 lei

Nokia 113 - aproape nou , mai are garantie 1 an si 8 luni , vine la cutie telefonu - pret 150 lei


TELEFOANELE NU SUNT ALE MELE , pentru orice nelamurire/negociere :

0766.846.599 - Catalin

Slim29 17-03-13 10:01

Re: Vand 3 telefoane
 
sus sus susss

Slim29 20-03-13 07:22

Re: Vand 3 telefoane
 
up up up up

Slim29 26-03-13 17:39

Re: Vand 3 telefoane
 
up up up up

Slim29 04-04-13 03:22

Re: Vand 3 telefoane
 
up up up

Slim29 07-04-13 01:34

Re: Vand 3 telefoane
 
up up up up

Slim29 09-04-13 22:50

Re: Vand 3 telefoane
 
up up up up

Slim29 11-04-13 13:44

Re: Vand 3 telefoane
 
up up up

Slim29 14-04-13 16:09

Re: Vand 3 telefoane
 
up up up up

Slim29 11-05-13 14:08

Re: Vand 3 telefoane
 
up up up up


All times are GMT +2. The time now is 12:43.

- Copyright 2026 4Tuning