![]() |
intrebare
salutare am si eu o nelamurire..
vreau sa imi vopsesc stopurile spate cu spray negru , voi avea vreo problema cu politia din cauza asta ? Astept raspuns , merci ! :D |
Re: intrebare
salut, da vei avea..iti spun din 'experienta' :)) ,
la fel am avut si eu.. tot cu spray de triple,negru, |
Re: intrebare
oke merci :D nu o sa le mai fac
|
Re: intrebare
Presupun ca ai un Golf 4, daca vrei sa le dai cu tifla in nas politistilor ia-ti un rand de rezerva la stopuri si le tii in portbagaj si daca vreodata te opreste si vrea sa-ti ia talonul, le schimbi pe alea vopsite cu alea originale si gata ai rezolvat problema. Dar stii si tu cum se spune, nu risti nu ai...parte de ce-ti place.
|
Re: intrebare
Așa le poți face cu autocolant transparent negru, si dacă te opreste îl dai jos pe loc si e mai simplu :)
|
Re: intrebare
si se vede frumos cu autocolant ?
|
Re: intrebare
1 Attachment(s)
se vede negru cum vrei tu, uite o poza cu triple cu autocolant
|
| All times are GMT +2. The time now is 20:33. |
- Copyright 2026 4Tuning