Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii VW (https://forum.4tuning.ro/323-discutii-vw.html)
-   -   intrebare (https://forum.4tuning.ro/323-discutii-vw/364705-intrebare.html)

jeleutz 11-03-13 00:46

intrebare
 
salutare am si eu o nelamurire..

vreau sa imi vopsesc stopurile spate cu spray negru , voi avea vreo problema cu politia din cauza asta ?

Astept raspuns , merci ! :D

86DRN 11-03-13 12:25

Re: intrebare
 
salut, da vei avea..iti spun din 'experienta' :)) ,
la fel am avut si eu.. tot cu spray de triple,negru,

jeleutz 11-03-13 13:35

Re: intrebare
 
oke merci :D nu o sa le mai fac

coco_stancu 11-03-13 14:29

Re: intrebare
 
Presupun ca ai un Golf 4, daca vrei sa le dai cu tifla in nas politistilor ia-ti un rand de rezerva la stopuri si le tii in portbagaj si daca vreodata te opreste si vrea sa-ti ia talonul, le schimbi pe alea vopsite cu alea originale si gata ai rezolvat problema. Dar stii si tu cum se spune, nu risti nu ai...parte de ce-ti place.

86DRN 11-03-13 19:46

Re: intrebare
 
Așa le poți face cu autocolant transparent negru, si dacă te opreste îl dai jos pe loc si e mai simplu :)

jeleutz 12-03-13 15:30

Re: intrebare
 
si se vede frumos cu autocolant ?

86DRN 12-03-13 22:56

Re: intrebare
 
1 Attachment(s)
se vede negru cum vrei tu, uite o poza cu triple cu autocolant


All times are GMT +2. The time now is 20:33.

- Copyright 2026 4Tuning