![]() |
E46 - coupe
6 Attachment(s)
Salutare tuturor..vreau sa va prezint noua mea masina de suflet..este un 328ci din 2000..optiunile si modificarile le vedeti in poze...astept pareri chiar daca sunt bune sau rele sunt bine primite :rolleyes2
|
Re: E46 coupe
Desi e46-le imi pare o masina banala asta arata :shock::shock::shock::shock: Jantele fac toti banii mai ales ca este coupe :twisted: Foarte frumoasa masinuta !!
BAFTA ! |
Re: E46 - coupe
mersi !
|
Re: E46 - coupe
Frumoasa masina ...imi place la nebunie
Jantele sunt pe 18 sau 19 ? |
Re: E46 - coupe
mersi.jantele sunt originale de de m5 e60 pe 19. 8,5 cu 9,5j
|
Re: E46 - coupe
Doamne cat de bine poate sa arate:shock::shock: ! :D Printre putinele E46 care imi place !
Frate sa o folosesti sanatos si sa ai grija de ea ! Respect! |
Re: E46 - coupe
Mersi,o sa am grija de ea cum am si de e36 :!:
|
Re: E46 - coupe
mama cum arata ! :) :) super frumoasa ....
|
Re: E46 - coupe
Quote:
|
Re: E46 - coupe
Mersi :oops:
|
Re: E46 - coupe
Superba:D baga si cu interiorul.
|
Re: E46 - coupe
4 Attachment(s)
mersi
|
Re: E46 - coupe
.. superba ! Bijuterie !!!
(tot ce pot sa sper, ca o sa arate si a mea, candva, ca si a ta .. eu mi-am luat-o de o luna, un E46 320 ci) |
Re: E46 - coupe
Mersi.succes la modificari si..Doamne Ajuta :!:
|
Re: E46 - coupe
Foarte frumos , poti spune pretul masinii ? Aici sau PM . Mersi .
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:47. |
- Copyright 2026 4Tuning