Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E46 - coupe (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/363773-e46-coupe.html)

P@tic_sefu 04-03-13 22:34

E46 - coupe
 
6 Attachment(s)
Salutare tuturor..vreau sa va prezint noua mea masina de suflet..este un 328ci din 2000..optiunile si modificarile le vedeti in poze...astept pareri chiar daca sunt bune sau rele sunt bine primite :rolleyes2

alin-007 04-03-13 23:55

Re: E46 coupe
 
Desi e46-le imi pare o masina banala asta arata :shock::shock::shock::shock: Jantele fac toti banii mai ales ca este coupe :twisted: Foarte frumoasa masinuta !!

BAFTA !

P@tic_sefu 05-03-13 11:24

Re: E46 - coupe
 
mersi !

Swamp Boy 05-03-13 14:40

Re: E46 - coupe
 
Frumoasa masina ...imi place la nebunie
Jantele sunt pe 18 sau 19 ?

P@tic_sefu 05-03-13 14:42

Re: E46 - coupe
 
mersi.jantele sunt originale de de m5 e60 pe 19. 8,5 cu 9,5j

Andr3ii 05-03-13 19:57

Re: E46 - coupe
 
Doamne cat de bine poate sa arate:shock::shock: ! :D Printre putinele E46 care imi place !
Frate sa o folosesti sanatos si sa ai grija de ea ! Respect!

P@tic_sefu 05-03-13 20:17

Re: E46 - coupe
 
Mersi,o sa am grija de ea cum am si de e36 :!:

gaby17 05-03-13 20:51

Re: E46 - coupe
 
mama cum arata ! :) :) super frumoasa ....

robert11111 05-03-13 22:04

Re: E46 - coupe
 
Quote:

Originally Posted by gaby17 (Post 5388621)
mama cum arata ! :) :) super frumoasa ....

foarte frumoasa masina sa o stapanesti sanatos

P@tic_sefu 05-03-13 22:43

Re: E46 - coupe
 
Mersi :oops:

golf.tuning 06-03-13 12:21

Re: E46 - coupe
 
Superba:D baga si cu interiorul.

P@tic_sefu 06-03-13 12:28

Re: E46 - coupe
 
4 Attachment(s)
mersi

abby3325 06-03-13 13:07

Re: E46 - coupe
 
.. superba ! Bijuterie !!!

(tot ce pot sa sper, ca o sa arate si a mea, candva, ca si a ta .. eu mi-am luat-o de o luna, un E46 320 ci)

P@tic_sefu 06-03-13 13:19

Re: E46 - coupe
 
Mersi.succes la modificari si..Doamne Ajuta :!:

sYdanyel 06-03-13 13:26

Re: E46 - coupe
 
Foarte frumos , poti spune pretul masinii ? Aici sau PM . Mersi .


All times are GMT +2. The time now is 23:47.

- Copyright 2026 4Tuning