Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Arhiva (https://forum.4tuning.ro/697-arhiva.html)
-   -   Challenges || Dacia Sandero 2013 (https://forum.4tuning.ro/697-arhiva/363579-challenges-dacia-sandero-2013-a.html)

lovenady 03-03-13 23:08

Challenges || Dacia Sandero 2013
 
8 Attachment(s)
1 ORIGINAL
2 REME
3 CIPSTAKE
4 Dany2good4you
5 Underground Design
6 Manson
7 Lovenady
8 Fear

Reme 03-03-13 23:13

Re: Challenges || Dacia Sandero 2013
 
votat Manson! Cea mai frumoasa Dacie!

dany2good4u 04-03-13 00:26

Re: Challenges || Dacia Sandero 2013
 
vot fear,cu toate ca e wip.

UndergroundDesigns 04-03-13 12:58

Re: Challenges || Dacia Sandero 2013
 
acord votul meu lui reme

-JET_JET- 04-03-13 13:13

Re: Challenges || Dacia Sandero 2013
 
Acord votul meu lui Underground .... deoarece este inca un incepator in tuningul virtual si a avut curajul sa intre in acest battle 8)8)8)

RazorTheK 04-03-13 19:22

Re: Challenges || Dacia Sandero 2013
 
Acord votul meu lui Underground deoarece a respectat linile masinii un clean look pe gustul meu

Ca$$ 04-03-13 22:15

Re: Challenges || Dacia Sandero 2013
 
underground!!!! da'ti 2 (doua) perechi de palme si da'ti singur ban cateva saptamani pe forum, stii tu mai bine de ce!

Manson 04-03-13 23:42

Re: Challenges || Dacia Sandero 2013
 
nu cred ca se mai poarta dastea cu multi useri sa dai vot!!!! copii....

cannonball 05-03-13 07:58

Re: Challenges || Dacia Sandero 2013
 
Vot Manson.....cu toate ca puteai sa schimbi pielea aia.
@Underground : E si el la inceput si nu e primul care a incercat schema asta , acum sa speram ca deja si-a dat cele doua perechi de palme:lol: , isi va cere scuzele de rigoare si data viitoare va muncii mai mult pt a castiga corect.

UndergroundDesigns 05-03-13 08:09

Re: Challenges || Dacia Sandero 2013
 
cer ca un administrator sa faca confruntarea de ip-uri si sa-si ceara scuze ,,domnii" de mai sus pentru acuzatiile fara rost si va propun sa va dati voi 2 palme pentru ca eu nu am sa fac asta

lovenady 05-03-13 08:12

Re: Challenges || Dacia Sandero 2013
 
manson cred ca poti posta urmatoarea masina fiindca e clar cine a castigat, si poate incercam sa intram in normalitate cu challenge si sa ne strangem cat mai multi pe viitor

UndergroundDesigns 05-03-13 08:19

Re: Challenges || Dacia Sandero 2013
 
Da sa propuna masina dar tot vreau ace confruntare de ip-uri sa-mi spal imaginea si sa demonstrez oamenilor ca nu e cee
a ce cred ei ca e

Ca$$ 05-03-13 10:35

Re: Challenges || Dacia Sandero 2013
 
varianta scurta: taci si cere'ti scuze

varianta lunga: o sa se faca si confruntarea de IP'uri, care NU va arata nimic, sunt atatea moduri in care poti face multivot de pe IP'uri diferite: iti poti ruga prietenii sa'si faca conturi, poti crea o "Virtual Machine", poti folosi IP dinamic, etc. si tot trebuie sa iti ceri scuze.

Asa ca sper sa vrei sa iei in considerare varianta scurta!

dany2good4u 05-03-13 12:12

Re: Challenges || Dacia Sandero 2013
 
:)))) am vrut sa spun si eu aceeasi chestie despre underground dar m-am abtinut.pt mn e cel mai bun battle,am obtinut ce voiam,macar un vot :))

UndergroundDesigns 05-03-13 13:45

Re: Challenges || Dacia Sandero 2013
 
Acuma am vazut replyurile
1 la mana :imi cer scuze
2 la mana: Eu nu m-am milogit de nimeni sa ma voteze . Jet_Jet si RazortheK m-au votat pentru ca imi sunt prieteni si le-a placut masina
3 la mana:nu inteleg ce problema are daca prietenii tai voteaza daca le place sau pur si simplu din respect saui prietenie sau pentru munca depusa

atat am avut de zis daca ma credeti bine daca nu nu stima

Fear 05-03-13 15:23

Re: Challenges || Dacia Sandero 2013
 
Quote:

Originally Posted by UndergroundDesigns (Post 5388029)
Acuma am vazut replyurile
1 la mana :imi cer scuze
2 la mana: Eu nu m-am milogit de nimeni sa ma voteze . Jet_Jet si RazortheK m-au votat pentru ca imi sunt prieteni si le-a placut masina
3 la mana:nu inteleg ce problema are daca prietenii tai voteaza daca le place sau pur si simplu din respect saui prietenie sau pentru munca depusa

atat am avut de zis daca ma credeti bine daca nu nu stima

UndergroundDesigns, doar ca fapt divers, imi poti arata si mie donorul de la interior?:D
si cel de la bara fata:D

UndergroundDesigns 05-03-13 16:47

Re: Challenges || Dacia Sandero 2013
 
calculatorul meu a suferit ieri o reformatare din cauza unui virus trojan daca chiar te intereseaza interiorul e de la tutoriale&help si bara fata google images si o chestie acuma vorbesc foarte serios deja ma simt strans cu usa adica imi cer scuze si tot asa e povestea stii cum e hotu de hot se teme si cu asta am terminat inca odata daca m-ai aveti de obiectat chestiile astea fara dovezi clare am dat log out si am plecat

Manson 06-03-13 11:33

Re: Challenges || Dacia Sandero 2013
 
Urmatoarea masina o alege Underground Design!!!! si nu fac la oha

UndergroundDesigns 06-03-13 13:28

Re: Challenges || Dacia Sandero 2013
 
Quote:

Originally Posted by Manson (Post 5389220)
Urmatoarea masina o alege Underground Design!!!! si nu fac la oha

Nu inteleg de ce? ai facut aceasta alegere dar ca sa iti fac pe plac am sa aleg masina

Fear 06-03-13 16:02

Re: Challenges || Dacia Sandero 2013
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by UndergroundDesigns (Post 5388257)
calculatorul meu a suferit ieri o reformatare din cauza unui virus trojan daca chiar te intereseaza interiorul e de la tutoriale&help si bara fata google images si o chestie acuma vorbesc foarte serios deja ma simt strans cu usa adica imi cer scuze si tot asa e povestea stii cum e hotu de hot se teme si cu asta am terminat inca odata daca m-ai aveti de obiectat chestiile astea fara dovezi clare am dat log out si am plecat

uite de ce te intreb ;)

UndergroundDesigns 06-03-13 17:48

Re: Challenges || Dacia Sandero 2013
 
Quote:

Originally Posted by Fear (Post 5389531)
uite de ce te intreb ;)

da sanderoul e acelasi imi pare rau dar nu am stiut de el ca e pe forum considerati ca eu nu mai am niciun vot

Ca$$ 06-03-13 18:02

Re: Challenges || Dacia Sandero 2013
 
NU TREBUIE SA DAI "QUOTE" POSTULUI DE DEASUPRA!!!!!!

si scuzele nu au niciun rost!
ar trebui sa iei ban pt chestia asta...

UndergroundDesigns 06-03-13 18:08

Re: Challenges || Dacia Sandero 2013
 
Quote:

Originally Posted by Ca$$ (Post 5389711)
NU TREBUIE SA DAI "QUOTE" POSTULUI DE DEASUPRA!!!!!!

si scuzele nu au niciun rost!
ar trebui sa iei ban pt chestia asta...

1 la mana da asta ar fii o solutie buna si nu prea
2 la mana am fost baiat detreaba cu voi pana acuma mi-am cerut scuze tuturor
3 la mana am zis ca voturile mele sa nu le mai ia in considerare nimeni(nu de alta dar nu vreau sa pun adminii la treaba sa le stearga)
Daca acceptati scuzele bine daca nu nu

dany2good4u 06-03-13 18:35

Re: Challenges || Dacia Sandero 2013
 
Quote:

Originally Posted by Ca$$ (Post 5389711)
NU TREBUIE SA DAI "QUOTE" POSTULUI DE DEASUPRA!!!!!!

si scuzele nu au niciun rost!
ar trebui sa iei ban pt chestia asta...

a mai fost unul pe forum care facea cam ca underground daca iti mai aduci aminte de el,nu a rezistat prea mult...

Manson 06-03-13 22:39

Re: Challenges || Dacia Sandero 2013
 
Quote:

Originally Posted by dany2good4u (Post 5389750)
a mai fost unul pe forum care facea cam ca underground daca iti mai aduci aminte de el,nu a rezistat prea mult...

ohooooo...nu doar 1

cipskate69 07-03-13 15:18

Re: Challenges || Dacia Sandero 2013
 
ce naiba e aici ma? :lol::lol::lol: circoteca'n toata regula :lol: ma apuca rasu si dracii cand vad oameni de genu .. 1 la mana , 2 la mana..de 50 de ori in 3 posturi postate la 10 minute diferenta. "Fratemeleu" ,daca nu esti in stare sa iti accepti vina, mergi si joaca'te de'a vt'u in alta parte ;) scrie acolo ca ai 25 de ani.....eu as mai taia MINIM 10.Ban ? trebuia sa iei o gramada in ultimele zile...nu stiu de ce nu ai si luat..:???: in fine. cel care a facut Battlelu' ,sa il si postezi la Challenges data viitoare ca nu au toti timp sa intre in forum ca'n Bucuresti.Daca l'ai postat, imi cer scuze ,dar nu cred ca am de ce. O zi FAINA !:lol:

UndergroundDesigns 07-03-13 15:42

Re: Challenges || Dacia Sandero 2013
 
Quote:

Originally Posted by cipskate69 (Post 5390806)
ce naiba e aici ma? :lol::lol::lol: circoteca'n toata regula :lol: ma apuca rasu si dracii cand vad oameni de genu .. 1 la mana , 2 la mana..de 50 de ori in 3 posturi postate la 10 minute diferenta. "Fratemeleu" ,daca nu esti in stare sa iti accepti vina, mergi si joaca'te de'a vt'u in alta parte ;) scrie acolo ca ai 25 de ani.....eu as mai taia MINIM 10.Ban ? trebuia sa iei o gramada in ultimele zile...nu stiu de ce nu ai si luat..:???: in fine. cel care a facut Battlelu' ,sa il si postezi la Challenges data viitoare ca nu au toti timp sa intre in forum ca'n Bucuresti.Daca l'ai postat, imi cer scuze ,dar nu cred ca am de ce. O zi FAINA !:lol:

Eu nu cred ca ai citit tot mi-am acceptat vina nu port nimanui pica dar se vede ca altii mie da
si daca nu iti place 1 la mana,2 la mana e strict treaba si parerea ta ! O zi buna!

lovenady 07-03-13 21:24

Re: Challenges || Dacia Sandero 2013
 
Quote:

Originally Posted by cipskate69 (Post 5390806)
ce naiba e aici ma? :lol::lol::lol: circoteca'n toata regula :lol: ma apuca rasu si dracii cand vad oameni de genu .. 1 la mana , 2 la mana..de 50 de ori in 3 posturi postate la 10 minute diferenta. "Fratemeleu" ,daca nu esti in stare sa iti accepti vina, mergi si joaca'te de'a vt'u in alta parte ;) scrie acolo ca ai 25 de ani.....eu as mai taia MINIM 10.Ban ? trebuia sa iei o gramada in ultimele zile...nu stiu de ce nu ai si luat..:???: in fine. cel care a facut Battlelu' ,sa il si postezi la Challenges data viitoare ca nu au toti timp sa intre in forum ca'n Bucuresti.Daca l'ai postat, imi cer scuze ,dar nu cred ca am de ce. O zi FAINA !:lol:

da ma rog ,aici a fost si greseala mea dar nu lam mai postat pe motiv ca am crezut ca observati si voi ca sa facut un topic nou ca doar arata in stanga cand e un mesaj nou ,stii la ce ma refer .:???:

Manson 09-03-13 20:08

Re: Challenges || Dacia Sandero 2013
 
Va multumesc de voturi !!!!

Reme 09-03-13 23:23

Re: Challenges || Dacia Sandero 2013
 
Quote:

Originally Posted by Manson (Post 5393391)
Va multumesc de voturi !!!!

felicitari Winner-e!


All times are GMT +2. The time now is 08:25.

- Copyright 2024 4Tuning