Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   VERSUS AUDIO (https://forum.4tuning.ro/183-versus-audio.html)
-   -   hertz vs hertz vs alpine (https://forum.4tuning.ro/183-versus-audio/362355-hertz-vs-hertz-vs-alpine.html)

odh_bmw 25-02-13 05:05

hertz vs hertz vs alpine
 
Am nevoie de noi boxe. Doua perechi sa fiu exact.
1. 5.25"
2. 6x9

Nush ce sa aleg intre hertz dcx (dieci) vs hertz ecx (energy) vs alpine type r.

Precizez ca NU am de gand sa folosesc amplificator.

Orice recomandare/parere e bine venita. Multumesc.

Ps:masina este un e36 din 1995.

pilula20 25-02-13 10:46

Re: hertz vs hertz vs alpine
 
Hertz dieci sunt exact ce iti trebuie tie pentru ca sunt concepute sa le amplifici pe amplificarea playerului si sunt niste boxe foarte bune!


All times are GMT +2. The time now is 11:12.

- Copyright 2026 4Tuning