Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   Vand Telefoane Mobile:-) (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/3615-vand-telefoane-mobile.html)

Robert_V6 09-02-05 22:05

Vand Telefoane Mobile:-)
 
Momentan am pe stoc un SOny ericsson T630 sigilat pe alb- 5.8mil

Nokia 6230 negru tzipla-12luni garantie la media galaxy-10mil

Samsung E700 in stare f buna,bonus inca o baterie veche de o luna- 7mil

Samsung x450 nou -4.6mil


preturile nu sunt negociabile, mai accept si unele schimburi dar nu cu cele sigilate

daca va intereseaza si alte modele va astept cu intrebari!

Tel:0721.204.915 Robert

Robert_V6 13-02-05 23:16

a mai ramas un 6230(din 3) 0min vb,cu tziplele pe el,garantie 12luni,pachet complet pret nou de 9.5mil

un 6600 in stare buna-7.7mil

si un 6610i sigilat cu garantie 12luni la orange-6.5mil!


All times are GMT +2. The time now is 02:14.

- Copyright 2026 4Tuning