![]() |
Espero 1996
2 Attachment(s)
Salutare, am si eu o masina, espero :oops: . Masina e din anul 1996, a fost luata de noua, dar a stat in garaj, in momentul de fatza are 62 000 de km din care 10 000 facuti de mine din vara de cand am luat permisul :rolleyes2 .
Acum ca a venit primavara si am facut si yo rost de bani, vreau sa ii pun niste jenti 16" cu 7 j, suspensii sport, toba finala de inox, si niste folii pe geamuri. |
Re: Espero 1996
Ce jenti m'ati sfatui sa pun, normale, cromate sau negre :rolleyes2, jentile sa fie pana in 500 de euro, c'am de atatia bani dispun sa dau pe jenti :rolleyes2
|
Re: Espero 1996
Cred ca normale, ca de alea cromate nu prea iti iei de 500 de euro decat poate sh. Pe de alta parte ar merge si negre, da depinde de model stiu destule exemple de jante negre care dau aiurea. bafta la tunat!
|
Re: Espero 1996
Sunt marfa negre.. ar da destul de bine. Eu vreau sa-mi iau negre, pt. cielo, mai ales ca am culoare gri phantom ( cam ca un negru )
|
Re: Espero 1996
vezi cum ar da un oz racing albe.
is 110-120 euro bucata(nu stiu daca cu sau fara tva) |
Re: Espero 1996
pune-i genti albe ii sta mai bine ceva cu spite :D
|
Re: Espero 1996
4 Attachment(s)
Zilele astea mi'am pus toba sport, sunt f multumit de ea, am pus'o doar ptr sunet, nu ptr putere, de acea mi'am inlocuit numa finala :)
Alta "modificare" este mp3 playerul si boxele hertz pe spate si pe fatza. Pe viitor urmeaza jentile mult asteptate :D |
Re: Espero 1996
arata bine masina, sa ai grija de ea, si fara incidente neplacute ;)
in legatura cu jentile...ori normale ori albe, da mai bine normale, si cu bordura pe spate cred ca ar da bine :) |
Re: Espero 1996
ms banele ;)
|
Re: Espero 1996
daca vrei sa te uiti de jenti, gasesti aici ce vrei tu
http://abc.eznettools.net/adaptivest...es/Wheels.html ;)..m-am uitat asa in mare sa vad cam ce ar da bine pe Espero..de la miile de jenti care sunt, m-am plictisit sa ma mai uit :D |
Re: Espero 1996
6 Attachment(s)
m-am uitat asa in mare, cred ca genu asta de jenti s-ar potrivi pe un espero :)
|
Re: Espero 1996
Tataee_^, ce se mai zice de masina, i-ai mai facut ceva, ca nu prea ai mai bagat ochii pe thread...:(
|
| All times are GMT +2. The time now is 22:01. |
- Copyright 2026 4Tuning