Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Piese BMW de vanzare (https://forum.4tuning.ro/641-piese-bmw-vanzare.html)
-   -   cumpar pentru e36 + e30 coupe / cabrio (https://forum.4tuning.ro/641-piese-bmw-vanzare/360105-cumpar-e36-e30-coupe-cabrio.html)

BMnWA 13-02-13 21:07

cumpar pentru e36 + e30 coupe / cabrio
 
e30 : trager , semnalizari fata cu tot cu mufe , stop stanga spate ingust , bancheta spate.

e36 : grila luxury bara M , bandouri interioare M , blocant 3.45 , oglinzi M (pot fi si fara suporti sau fara oglinzi ) , cotiera (doar cabrio,poate fi si doar consola , doar pe negru , pilot automat 4 cyl complet.

0745853326

brandex 13-02-13 22:37

Re: cumpar pentru e36 + e30 coupe / cabrio
 
Bancheta cabrio = 300 LEI ( impecabila )

Semnalizari =50 LEI/set ( cu tot cu mufe )

BMnWA 13-02-13 23:12

Re: cumpar pentru e36 + e30 coupe / cabrio
 
Quote:

Originally Posted by brandex (Post 5361667)
Bancheta cabrio = 300 LEI ( impecabila )

Semnalizari =50 LEI/set ( cu tot cu mufe )

ai o poza cu bancheta sa vad ce culoare/model e ? semnalizarile sunt albe/galbene ?

Ingerasul99 13-02-13 23:46

Re: cumpar pentru e36 + e30 coupe / cabrio
 
1 Attachment(s)
E ok asta?

BMnWA 14-02-13 00:40

Re: cumpar pentru e36 + e30 coupe / cabrio
 
Quote:

Originally Posted by Ingerasul99 (Post 5361765)
E ok asta?

e ok,dar ce imi arati ?

trusca 14-02-13 00:43

Re: cumpar pentru e36 + e30 coupe / cabrio
 
oglinzi M - 350 lei
pilot automat am de benzina dar de 6 cil ( nu stiu daca se potriveste ) - 300 lei

brandex 14-02-13 07:55

Re: cumpar pentru e36 + e30 coupe / cabrio
 
Quote:

Originally Posted by BMnWA (Post 5361718)
ai o poza cu bancheta sa vad ce culoare/model e ? semnalizarile sunt albe/galbene ?

E aia de pe ursul meu. Semnalele sunt portocalii

YSR DAN 14-02-13 21:57

Re: cumpar pentru e36 + e30 coupe / cabrio
 
Quote:

Originally Posted by BMnWA (Post 5361508)
e30 : trager , semnalizari fata cu tot cu mufe , stop stanga spate ingust , bancheta spate.

e36 : grila luxury bara M , bandouri interioare M , blocant 3.45 , oglinzi M (pot fi si fara suporti sau fara oglinzi ) , cotiera (doar cabrio,poate fi si doar consola , doar pe negru , pilot automat 4 cyl complet.

0745853326

TRAGER E30 DIN 1990
CU 25 CM DIN LONJEROANE,IN STARE PERFECTA 50E
STOP E30 50 RON

Ingerasul99 14-02-13 23:51

Re: cumpar pentru e36 + e30 coupe / cabrio
 
Trager-ul ti-l aratam.

BMnWA 15-02-13 01:11

Re: cumpar pentru e36 + e30 coupe / cabrio
 
Quote:

Originally Posted by Ingerasul99 (Post 5363112)
Trager-ul ti-l aratam.

scuze,am scris gresit fusta fata caut nu trager.
Quote:

Originally Posted by YSR DAN (Post 5362980)
TRAGER E30 DIN 1990
CU 25 CM DIN LONJEROANE,IN STARE PERFECTA 50E
STOP E30 50 RON

il vreau,tine-l poate mai am nevoie de ceva zilele astea.
Quote:

Originally Posted by brandex (Post 5361891)
E aia de pe ursul meu. Semnalele sunt portocalii

sunt complete sau doar sticlele din fata ce se prin in 2 suruburi ?

brandex 15-02-13 11:38

Re: cumpar pentru e36 + e30 coupe / cabrio
 
Quote:

Originally Posted by BMnWA (Post 5363160)

sunt complete sau doar sticlele din fata ce se prin in 2 suruburi ?

complete

BMnWA 16-02-13 10:36

Re: cumpar pentru e36 + e30 coupe / cabrio
 
semnalizarile le-am rezolvat.


Pentru e36 coupe cabrio plstic dreapta pasager jos unde vine boxa la picioare pe negru.

BMnWA 19-02-13 21:59

Re: cumpar pentru e36 + e30 coupe / cabrio
 
am gasit si cotiera pentru cabrio.


Caut usa stanga e36 coupe cosmo schwartz metalic.

BMnWA 06-03-13 21:52

Re: cumpar pentru e36 + e30 coupe / cabrio
 
pentru e30 cabrio mai am nevoie doar de bancheta spate,restul s-au rezolvat.

acsel 06-03-13 23:38

Re: cumpar pentru e36 + e30 coupe / cabrio
 
blocant....600 ron


All times are GMT +2. The time now is 06:48.

- Copyright 2026 4Tuning