Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini Old School de vanzare (https://forum.4tuning.ro/645-masini-old-school-vanzare.html)
-   -   Se vinde militarul din dotare! (https://forum.4tuning.ro/645-masini-old-school-vanzare/359905-vinde-militarul-dotare.html)

B22LPC 12-02-13 19:41

Se vinde militarul din dotare!
 
8 Attachment(s)
Este vorba de Aro 243, 1979, militar, sasiu ramforsat, table sanatoase si fara rugina. Cumparat de la MApN, in 2007, inscris in 2008, primul proprietar, toate actele in regula, itp 2014, asigurare si rovigneta valabile.



Masina este originala, si impecabila, motor L25, benzinar, 5000 km reali.

Pret: 2800 euro negociabil.

pentru detalii si lamuriri: 0725.683.683 / 0741.741.561.

B22LPC 13-02-13 21:08

Re: Se vinde militarul din dotare!
 
S-a vandut, se poate inchide :lol:


All times are GMT +2. The time now is 06:02.

- Copyright 2026 4Tuning