![]() |
CUMPAR BMW E30
Salut baieti si fani BMW,sunt interesat de un E30 nfl,doar coupe indiferent daca e inmatriculat sau nu daca are acte sau nu.indiferent de motorizare daca se poate sa fie 6cilindri. tot ce ma intereseaza sa aiba un interior frumos recaro si in stare buna,as preferea de culoare rosu sau bej. astept oferte insotite de poze.
YM! viorel_andrei89 l |
Re: CUMPAR BMW E30
sal am un e30 rosu coupe motor 2.0 m20b20 jetronic are interior piele neagra , bara spate mtech 1 , bara fata cromata cu fusta BBS , inmatriculata pe bucuresti, itp valabil asigurare expira peste 3 saptamani , exista si un fiscal mai multe detalii la tel 0724781253 o sa revin si cu poze
|
Re: CUMPAR BMW E30
astept niste poze si un pret informativ
|
Re: CUMPAR BMW E30
|
Re: CUMPAR BMW E30
|
Re: CUMPAR BMW E30
4 Attachment(s)
probleme are la praguri podeaua am facuto pret 800 euro motor 2.0
|
| All times are GMT +2. The time now is 15:35. |
- Copyright 2026 4Tuning