![]() |
Vand iPhone 4
https://forum.4tuning.ro/203-zona-com...phone-4-a.html
Pret: 530RON Info: 074316533 sau [email protected] |
Re: Vand iPhone 4
Pret nou: 450 RON fix, se poate folosi ca si iPod etc.
|
Re: Vand iPhone 4
pai numai cine vrea de piese..altfel nu ai ce face cu el din pacate...daca nu ai sim..nu avem in tara nmt sau imt sau cum au americanii..noi avem numai gsm..deci cu cartela..pe vremuri era bun la zapp da nu stiu sigur daca si la aia era ok..pacat..ca pret zbura instant :)
|
Re: Vand iPhone 4
Se poate folosi ca si iPod, foto/video etc. la pretul asta, am vazut iPod de 8GB la pret mai mare ca si asta pe care il cer eu.
|
Re: Vand iPhone 4
VANDUT!
|
| All times are GMT +2. The time now is 01:18. |
- Copyright 2026 4Tuning