Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Jante si Anvelope (https://forum.4tuning.ro/459-jante-anvelope.html)
-   -   Am si eu nevoie de anvelope pe 15 (https://forum.4tuning.ro/459-jante-anvelope/358592-nevoie-anvelope-15-a.html)

B.69.KID 05-02-13 20:37

Am si eu nevoie de anvelope pe 15
 
Am nevoie de 2 anvelope nu conteaza gradul de uzura doar sa nu iasa sarmele si sa fie cu talon 45 sau 50 ... lasati oferte aici sau pe pm ....
[email protected]

sorin gti power 05-02-13 22:11

Re: Am si eu nevoie de anvelope pe 15
 
Quote:

Originally Posted by B.69.KID (Post 5350161)
Am nevoie de 2 anvelope nu conteaza gradul de uzura doar sa nu iasa sarmele si sa fie cu talon 45 sau 50 ... lasati oferte aici sau pe pm ....
[email protected]

daca vrei am eu 2 bucati 195.50.15 unul goodyear profil V si unul alta firma ca nou tot profil V , garantez ca nu au galme etc ca au fost puse pe jante , pret 70 lei ambele , sunt tot din buc , tel 0764.898.240

B.69.KID 06-02-13 09:04

Re: Am si eu nevoie de anvelope pe 15
 
ai vreo poza cu ele ?

sorin gti power 06-02-13 10:24

Re: Am si eu nevoie de anvelope pe 15
 
3 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by B.69.KID (Post 5350673)
ai vreo poza cu ele ?

sal . sunt cele 2 de jos , au fost puse pe jante deci nu au galme etc

sau daca le vrei pe toate 4 cum sunt in poza 250 lei fix tot !!!

B.69.KID 09-02-13 18:22

Re: Am si eu nevoie de anvelope pe 15
 
165/65, 175 185 195

accxdru 09-02-13 18:30

Re: Am si eu nevoie de anvelope pe 15
 
Iote aici:
https://forum.4tuning.ro/459-jante-an...e-ieftine.html

B.69.KID 09-02-13 19:18

Re: Am si eu nevoie de anvelope pe 15
 
prea late...

B.69.KID 11-02-13 17:06

Re: Am si eu nevoie de anvelope pe 15
 
up daca sunt 165 sau 175 merg si cu un talon mai mare ca se intind...

dj_ionutz 14-02-13 08:19

Re: Am si eu nevoie de anvelope pe 15
 
https://forum.4tuning.ro/640-piese-da...15-0711-a.html
ti le las la 1 mil. nu rasufla nu au nicio problema.

B.69.KID 14-02-13 14:13

Re: Am si eu nevoie de anvelope pe 15
 
prea late sorry

Alex30 16-02-13 08:56

Re: Am si eu nevoie de anvelope pe 15
 
Vezi la mine daca te intereseaza...mai negociem la pret.

remus18 17-02-13 23:52

Re: Am si eu nevoie de anvelope pe 15
 
Quote:

Originally Posted by B.69.KID (Post 5350161)
Am nevoie de 2 anvelope nu conteaza gradul de uzura doar sa nu iasa sarmele si sa fie cu talon 45 sau 50 ... lasati oferte aici sau pe pm ....
[email protected]

https://forum.4tuning.ro/459-jante-an...ml#post5367185

B.69.KID 25-03-13 23:27

Re: Am si eu nevoie de anvelope pe 15
 
upppppp

Alex30 26-03-13 06:48

Re: Am si eu nevoie de anvelope pe 15
 
https://forum.4tuning.ro/459-jante-an...curi-vara.html 200 lei toate

B.69.KID 26-03-13 13:17

Re: Am si eu nevoie de anvelope pe 15
 
mie imi trebuiesc la minim le pun doar sa vad daca mi intra pe masina...


All times are GMT +2. The time now is 20:58.

- Copyright 2026 4Tuning