Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Amplificatoare auto & stuff (https://forum.4tuning.ro/554-amplificatoare-auto-and-stuff.html)
-   -   Amplificator alpine (https://forum.4tuning.ro/554-amplificatoare-auto-and-stuff/35831-amplificator-alpine.html)

steaua23 14-03-07 18:54

Amplificator alpine
 
A fost cumparat de nou acum aproximativ 10 zile. L-am luat pentru ca intarzia f mult comanda la amplificatorul dorit si ramasesem fara muzica pe masina. Este vb. Alpine MRV T320 . A costat fix 360 ron (chiar daca pe net este 340 ron). Am bonul, garantia si toate accesorile. A stat pe masina fix 4 zile pentru ca azi s-a descoperit pe stoc amplificatorul dorit, pe care l-am si achizitionat.
Nu are nici o zgarietura, cu tipla pe "display". Este in cutie cu toate accesoriele, cartea tehnica si certificatul de testare. are garantie 2 ani fara 10 zile.
Pretul este discutabil si avantajos pentru cei interesati.

steaua23 15-03-07 07:53

Re: Amplificator alpine
 
Up ... fara schimburi.

steaua23 15-03-07 18:14

Re: Amplificator alpine
 
Nimeni interesat ? are 2x83W rms ... testat.
pun eu un pret: 320 ron urgent !!!

steaua23 16-03-07 11:50

Re: Amplificator alpine
 
si sus pe prima pagina ...

steaua23 16-03-07 18:25

Re: Amplificator alpine
 
5 Attachment(s)
poze la amplificator:

110W x 2 rms @ 2ohm

fac si schimburi cu produse pt insonorizare ... un doorkit ceva.

steaua23 17-03-07 11:06

Re: Amplificator alpine
 
300 ron URGENT ... ca ocupa loc degeaba in camera.
e o reducere de 60 ron pentru 10 zile de la cumparare si 4 zile de folosinta.

steaua23 19-03-07 14:21

Re: Amplificator alpine
 
up ... .

steaua23 20-03-07 10:12

Re: Amplificator alpine
 
upppppppp !!!!!!!!!!!

steaua23 21-03-07 11:06

Re: Amplificator alpine
 
inca o vizita spre prima pagina ...

steaua23 22-03-07 00:02

Re: Amplificator alpine
 
daca ii pun sticker cu jbl se vinde mai repde ? kidding :)
pentru cine e cu adevarat interesat pretul se mai poate negocia in limita bunului simt.

steaua23 22-03-07 21:54

Re: Amplificator alpine
 
primu din lista :D

steaua23 24-03-07 01:05

Re: Amplificator alpine
 
uppppppp !!!!!!!

steaua23 24-03-07 14:36

Re: Amplificator alpine
 
2x84W rms @4ohm
2x110W rms @2ohm
1x210W rms @4ohm

Acum a devenit super urgent. Astept oferte cu un pret bun ...

steaua23 25-03-07 19:57

Re: Amplificator alpine
 
tot nimeni ? need cash :( pentru insonorizare :(

steaua23 26-03-07 23:59

Re: Amplificator alpine
 
La cat trebuie sa-l las ca sa plece ???


All times are GMT +2. The time now is 16:42.

- Copyright 2026 4Tuning