![]() |
salut.
am si eu un opel vectra 2001.si de vreo cateva zile imi tot arunca apa pe toba.pot sa spun c pana acuma nu s'a intamplat.dupa ce o pornesc o las vreo 3-4 minute la relantiu parca "tremura" svcneste..
|
| All times are GMT +2. The time now is 07:16. |
- Copyright 2026 4Tuning