![]() |
Cumpar 4 anvelope pe 17 SH
Salut toti membrii 4TUNING
Doresc sa cumpar 4 anvelope 205 45/50 17,sa fie de vara,sa aiba minim 5mm,sa nu fie deformate pe banda de rulare. Eu sant din bacau,dar le pot prelua din:NT,IS,BT,VS,VN,BZ restul tarii prin curier dar sa nu depaseasca 100 lei trimisu(ramburs si verifivare la primire) Detalii si poze aici pe forum(neaparat poze) |
| All times are GMT +2. The time now is 16:46. |
- Copyright 2026 4Tuning