![]() |
BlackBerry 8520
Salut ! Dupa cum se vede in titlu, schimb BlackBerry 8520 cu subwoofer 12' pt. ca al meu a crapat si...ascultatul de muzica in masina doar la player...din punctul meu de vedere nu se justifica !:lol: In concluzie, vreau unul de 12 inch, cu sau fara incinta. Exclus chestii gen : Dibeisi, X-plode, Magnat, Blaupunkt...etc. M-ar interesa ceva gen https://www.4tuning.ro/magazin/difuzo...-id-30002.html
|
| All times are GMT +2. The time now is 10:41. |
- Copyright 2026 4Tuning