Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Piese BMW de vanzare (https://forum.4tuning.ro/641-piese-bmw-vanzare.html)
-   -   ajutor :( i-am dat de am julit0 ) (https://forum.4tuning.ro/641-piese-bmw-vanzare/356863-ajutor-julit0.html)

habiby 27-01-13 13:07

ajutor :( i-am dat de am julit0 )
 
salut se pare ca iarna asta dupa alte 3 de cand am matza am cam dat cu mucii in fasole deci pentru cine are la dezmembrat bmw e 36 berlina culoare negru (cosmoswartz) as avea sa ma ajute cu urmatoarele : capota fata ,aripa dreapta (fata) ,far dreapta,grila normala (cheala) sau facelift cu tot cu nari ,bara fata fecelift astept oferte voastre pe PM ( e mai usor de accesat ) ideea e ca ma intereseasa numai culoarea cosmoswartz nr meu de tel este 0746060197 si ca idee sunt din IASI stima si numai drumuri bune

e_emu3 27-01-13 13:14

Re: ajutor :( i-am dat de am julit0 )
 
Quote:

Originally Posted by habiby (Post 5336453)
salut se pare ca iarna asta dupa alte 3 de cand am matza am cam dat cu mucii in fasole deci pentru cine are la dezmembrat bmw e 36 berlina culoare negru (cosmoswartz) as avea sa ma ajute cu urmatoarele : capota fata ,aripa dreapta (fata) ,far dreapta,grila normala (cheala) sau facelift cu tot cu nari ,bara fata fecelift astept oferte voastre pe PM ( e mai usor de accesat ) ideea e ca ma intereseasa numai culoarea cosmoswartz nr meu de tel este 0746060197 si ca idee sunt din IASI stima si numai drumuri bune

capota la culoare 250 lei,grila la culoare 150 lei,aripa la culoare 100 lei,bara la culoare dar nu este facelift 150 lei

trusca 27-01-13 15:14

Re: ajutor :( i-am dat de am julit0 )
 
Quote:

Originally Posted by habiby (Post 5336453)
salut se pare ca iarna asta dupa alte 3 de cand am matza am cam dat cu mucii in fasole deci pentru cine are la dezmembrat bmw e 36 berlina culoare negru (cosmoswartz) as avea sa ma ajute cu urmatoarele : capota fata ,aripa dreapta (fata) ,far dreapta,grila normala (cheala) sau facelift cu tot cu nari ,bara fata fecelift astept oferte voastre pe PM ( e mai usor de accesat ) ideea e ca ma intereseasa numai culoarea cosmoswartz nr meu de tel este 0746060197 si ca idee sunt din IASI stima si numai drumuri bune

am eu cosmoswartz .. 0748628686

JimGod 28-01-13 11:09

Re: ajutor :( i-am dat de am julit0 )
 
1 Attachment(s)
Ai PM!


All times are GMT +2. The time now is 20:08.

- Copyright 2026 4Tuning