Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Piese BMW de vanzare (https://forum.4tuning.ro/641-piese-bmw-vanzare.html)
-   -   VAND maruntaie E36 (https://forum.4tuning.ro/641-piese-bmw-vanzare/356694-vand-maruntaie-e36.html)

tm 63 flo 26-01-13 14:51

VAND maruntaie E36
 
3 Attachment(s)
Cateva repere de e36:
-consola schimbator-50 lei
-OBC mic -40 lei
-maneta stergatori-50 lei
-maneta semnalizari-50 lei
-maneta tempomat impecabila-80 lei
-lampi interior spate-25 lei
-diverse butoane- 25 lei/buc
-perdeluta luneta spate(in stare nu foarte buna) - 50 lei

Tel: 0749 260 740 sau PM

tm 63 flo 30-01-13 16:23

Re: VAND maruntaie E36
 
OBC iasa de la vanzare(defect)

tm 63 flo 31-01-13 09:37

Re: VAND maruntaie E36
 
2 Attachment(s)
Pozele cu maneta+mufa

gaby0606 14-07-13 22:43

Re: VAND maruntaie E36
 
Quote:

Originally Posted by tm 63 flo (Post 5342372)
Pozele cu maneta+mufa

Iti ofer 50 ron pe ea, este ok?

tm 63 flo 15-07-13 20:36

Re: VAND maruntaie E36
 
E ok....trimite-mi adresa pe PM

mm08snn 18-10-13 23:36

Re: VAND maruntaie E36
 
Quote:

Originally Posted by tm 63 flo (Post 5335319)
Cateva repere de e36:
-consola schimbator-50 lei
-OBC mic -40 lei
-maneta stergatori-50 lei
-maneta semnalizari-50 lei
-maneta tempomat impecabila-80 lei
-lampi interior spate-25 lei
-diverse butoane- 25 lei/buc
-perdeluta luneta spate(in stare nu foarte buna) - 50 lei

Tel: 0749 260 740 sau PM

o poza cu perdeluta daca se poate ,,,ms

tm 63 flo 23-10-13 18:16

Re: VAND maruntaie E36
 
3 Attachment(s)
Scuze de īntārziere.....
Perdeluța e c-am prăfuita. Defectele se vad īn poza, o ciupitura pe lateral de aprox. 1 cm și polița este decolorata īn partea din spate, are o culoare albăstruie.

Morari_Alexandru_N 30-12-13 22:55

Re: VAND maruntaie E36
 
Quote:

Originally Posted by tm 63 flo (Post 5342372)
Pozele cu maneta+mufa

mai este maneta?

tm 63 flo 30-12-13 22:57

Re: VAND maruntaie E36
 
sa dat...


All times are GMT +2. The time now is 19:31.

- Copyright 2026 4Tuning