Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Consumabile (https://forum.4tuning.ro/525-consumabile.html)
-   -   [VAND]Orice piesa pentru orice marca/model (https://forum.4tuning.ro/525-consumabile/356374-vand-piesa-marca-model.html)

aditza579 24-01-13 18:21

[VAND]Orice piesa pentru orice marca/model
 
Toate produsele noi, sigilate pentru 90% din modelele vandute. Preturi cu 15-20% mai mici decat puteti gasi in magazine sau pe internet. Predare personala in Bucuresti si in imprejurimi. In rest trimit si in tara prin posta dar cu avans. Ma gasiti aici pentru intrebari, pe PM, pe yahoo: [email protected] sau la telefon: 0768.643.676.

aditza579 20-02-13 12:34

Re: [VAND]Orice piesa pentru orice marca/model
 
Sus cu piesele.

vlad.pop 11-06-13 12:25

Re: [VAND]Orice piesa pentru orice marca/model
 
Salut, pt. un BMW 320d E46 din 1998 ma intereseaza ulei 5w-40 Castrol sau BMW si toate filtrele: ulei, aer, polen si combustibil. Merci!


All times are GMT +2. The time now is 18:53.

- Copyright 2026 4Tuning