![]() |
Airbrush Timisoara - Adam Cosmin
10 Attachment(s)
Va salut,
Banuiesc ca nu are rost sa explic cu ce se ocupa aerografia, chiar daca am intalnit si persoane (in domeniu) care habar n'aveau ce inseamna si ca exista . Ideea ii ca si la noi se face treaba asta , chiar in Timisoara, si zic eu ca dupa mai mult de 7 ani se face chiar bine. Prea multe nu am sa prea spun (nu sunt genu care sa vorbeasca prea mult) am sa las imaginile sa vorbeasca . Astept intrebari despre orice in acest domeniu...postati imagini cu ce modele va plac voua, sa discutam pe tema . Am vazut pe forum , din pacate , ca exista si tepari. Eu personal va asigur ca nu fac parte dintre ei , drept dovada am sa postez si o filmare unde ma puteti identifica : http://www.digi24.ro/emisiuni-locale...erograf_73383? sau ,bineinteles pe site : www.adamcosmin.ro , unde deasemeni ma gasiti la contact. Nu am ce sa va mai zic altceva . Astept sa ma provocati cu tot felu de modele , care mai de care mai complexe si mai frumose. Am sa postez doar cateva imagini ,restu le gasiti pe site . |
Re: Airbrush Timisoara - Adam Cosmin
Am sa te contactez sa vin cu masina sa vedem cat ma costa sa-mi faci unele piese in interior
|
Re: Airbrush Timisoara - Adam Cosmin
suna'ma sa imi explici despre ce ii vorba , si apoi iti pot zice si pret
|
Re: Airbrush Timisoara - Adam Cosmin
2 Attachment(s)
Cam despre piesele astea ar fi vorba.Tot ce este argintiu vreau sa devina camuflaj verde/negru/maro
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:09. |
- Copyright 2026 4Tuning