Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Dacia (https://forum.4tuning.ro/109-masina-mea-dacia.html)
-   -   Dacia C A G (https://forum.4tuning.ro/109-masina-mea-dacia/35607-dacia.html)

Bunea.Marius 12-03-07 12:19

Dacia C A G
 
5 Attachment(s)
Ce schimbari pot sa fac pe aceasta dacie? Astept ideile si parerile voastre..Eu ma gandeam la ceva simplu : as vrea sa-i fac partea de tinichigerie in primul rand , jante mai mari , praguri , spoilere si geamuri cu folie . Vreau sa-i scot manerele la usi , o evacuare mai deosebita si sa o vopsesc in doua culori(rosu cu negru). Voi fi recunoscator daca mi-ati da cateva idei care mi-ar fi de mare folos.

Bobby boss 12-03-07 15:25

Re: Vreau si eu pareri
 
jante in 4 prezoane spoilare praguri
toba paint ceva neoane muzik

Bunea.Marius 14-03-07 10:08

Re: Vreau si eu pareri
 
Veniti cu idei va rog frumos!!!:idea:

Bunea.Marius 14-03-07 10:10

Re: Vreau si eu pareri
 
:rolleyes2:rolleyes2:rolleyes2

AAlpine1 15-03-07 12:45

Re: Vreau si eu pareri
 
spinere neaparat

Eagleee 15-03-07 23:34

Re: Vreau si eu pareri
 
Intre cineva, direct face un topic si vrea sa dam idei...jalnic
Mai intai citest, uite la poze, la masini facute de altii, rtaduestete un pic macar, iar cand iti vine ideea nu mai faci cacaturi de astea (refer la topic)
Fa ceva omule, nu astepta sa face cineva de aci!!!
Gandestete!!!

Bobby boss 18-03-07 22:22

Re: Vreau si eu pareri
 
Eagleee or fi baeti cu banu gramada si nu au timp sa citeasca deci tre sa ii ajutam nu poate ajunge vedeta peste noapte

Eagleee 19-03-07 05:48

Re: Vreau si eu pareri
 
Quote:

Originally Posted by Bobby boss (Post 805173)
Eagleee or fi baeti cu banu gramada si nu au timp sa citeasca deci tre sa ii ajutam nu poate ajunge vedeta peste noapte

Sa invete sa citeasca, este pe gratis...inca

Bunea.Marius 19-03-07 12:37

Re: Vreau si eu pareri
 
Nu sunt baiat de bani gata , dar sunt la fel ca toti de aici iubitor de dacie si vreau sa iasa ceva mai deosebit !!! Am vazut o parte din discutiile de pe acest sait am avut destul timp in aproape un an dar ma gandeam ca poate va dati si voi o parere despre masina mea. Daca vreti sa ma ajutati bine , daca nu iar bine.

Eagleee 19-03-07 14:00

Re: Vreau si eu pareri
 
Tai un top chop si fata de charger

Bobby boss 26-03-07 22:12

Re: Vreau si eu pareri
 
Arunca o privire si uimestene ce ai vrea sa ii faci ca sa stim si noi tu ai zis ca vrei ideei eu zic sa ii pui motor de tractor tu ce faci ii pui?explica-ne care e viziunea din punctu tau de vedere la ce te gandesti sa faci???

Villy ATS 31-03-07 00:02

Re: Vreau si eu pareri
 
arata bine masina te rog mult spune-mi si mie cum ai facut masca akolo la grila pe mijloc cum ai modificat-o plsss vreau sa o modific si io pe a mea.. HELP!!

criss_cars 03-04-07 21:37

Re: Vreau si eu pareri
 
Poti face multe bani sa fie. Cam cati ai???

keemo 11-05-07 17:19

Re: Vreau si eu pareri
 
Modificari.... nush ceva nu tocmai simplu...da e ieftin...sa zicem : sa tai din arcuri cel putin o spira...o toba finala sport...filtru de aer sport...care te duce p la 500 de mii... nush..sa iti cumperi niste fishe in 4 prezoane...si apoi sa iti pui jenti....cam atat....spor la munca :D

Psycho 13-05-07 21:22

Re: Vreau si eu pareri
 
Quote:

Originally Posted by aic_keemo (Post 896356)
Modificari.... nush ceva nu tocmai simplu...da e ieftin...sa zicem : sa tai din arcuri cel putin o spira...o toba finala sport...filtru de aer sport...care te duce p la 500 de mii... nush..sa iti cumperi niste fishe in 4 prezoane...si apoi sa iti pui jenti....cam atat....spor la munca :D


e dacie .. eu zic sa te limitezi la nishte jante ... toba .. filtru nu se merita ...

niste suspensii intarite ..

si apoi sa te gandeshti la un transplant d motor ;)


All times are GMT +2. The time now is 07:41.

- Copyright 2024 4Tuning