![]() |
audio auto
4 Attachment(s)
vand: mp3 alpine 9841 350lei
statie esx v500d digital monoblock, 1x600w rms 1ohm 250e statie mac audio z2200 2x200w rms 1x600w rms 4ohm 400lei boxe mac audio olympic gold 69.3 200w rms 3ohm, filtre incluse 350lei subwoofer infinity 120.3 300w rms tub 300lei subwoofer renegade 600w rms 4ohm cromat cutie bass reflex 450lei la toate se poate face proba fiind montate pe masina 0721525718 |
Re: audio auto
un prim up
|
Re: audio auto
nu trimiti si pana in suceava ? m-ar interesa mp3-player-ul
|
Re: audio auto
trimit si cu plata ramburs mp3 fiind cantitate mai mica dar drumul suportat de cumparator.
m-am uitat azi mai bine la el este alpine 9843 (nu 9841) cu urmatoarele caracteristici: • 45 Watts • 4 High Power Amplifier • CD-R/RW Playback • MP3 Decoder/Playback • MP3 Text Information Display • 1 Preouts • Quick Search Function: MP3 Files • 1-Bit DAC Regulated • Subwoofer Level Control • Bass Center Frequency Control • Bass Band Width Adjustment • Treble Center Frequency Control • Rotary Encoder Volume Control • MaxTune Tuner • Bass Engine • Detachable Trim Plate • Anti-Theft Detachable Front Panel |
Re: audio auto
mai are garantie? de cat timp il ai ?
|
Re: audio auto
garantie nu are, eu l-am primit pe masina deci nu stiu de cat timp l-a avut, merge foarte bine nu da nici un fel de eroare, se aude bine era convenabil ca are multe setari dar mie imi trebuie ceva cu cel putin 2 iesiri de statie
|
Re: audio auto
s-au vandut mp3 alpine si subwoofer-ul infinity.
a aparut sony mp3 f5550 cu sina si rama arata foarte bine 9/10, 2 iesiri de statie si o intrare. 350lei us. disc. au ramas subwoofer renegade 450lei, boxe mac audio 350lei, amplificator monoblock esx v500d class d 250e |
Re: audio auto
s-a vandut si statia mac audio z2200
|
Re: audio auto
hai up...:D asa k il cunosc pe baiatu...;)
|
Re: audio auto
1 Attachment(s)
o poza sa se vada despre ce este vorba:D
|
| All times are GMT +2. The time now is 04:01. |
- Copyright 2026 4Tuning