Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte anunturi Car-Audio (https://forum.4tuning.ro/561-anunturi-car-audio.html)
-   -   audio auto (https://forum.4tuning.ro/561-anunturi-car-audio/35583-audio-auto.html)

Mario_Dub 12-03-07 10:05

audio auto
 
4 Attachment(s)
vand: mp3 alpine 9841 350lei
statie esx v500d digital monoblock, 1x600w rms 1ohm 250e
statie mac audio z2200 2x200w rms 1x600w rms 4ohm 400lei
boxe mac audio olympic gold 69.3 200w rms 3ohm, filtre incluse 350lei
subwoofer infinity 120.3 300w rms tub 300lei
subwoofer renegade 600w rms 4ohm cromat cutie bass reflex 450lei
la toate se poate face proba fiind montate pe masina
0721525718

Mario_Dub 13-03-07 13:30

Re: audio auto
 
un prim up

johhny 13-03-07 13:45

Re: audio auto
 
nu trimiti si pana in suceava ? m-ar interesa mp3-player-ul

Mario_Dub 13-03-07 16:56

Re: audio auto
 
trimit si cu plata ramburs mp3 fiind cantitate mai mica dar drumul suportat de cumparator.
m-am uitat azi mai bine la el este alpine 9843 (nu 9841) cu urmatoarele caracteristici:
• 45 Watts
• 4 High Power Amplifier
• CD-R/RW Playback
• MP3 Decoder/Playback
• MP3 Text Information Display
• 1 Preouts
• Quick Search Function: MP3 Files
• 1-Bit DAC Regulated
• Subwoofer Level Control
• Bass Center Frequency Control
• Bass Band Width Adjustment
• Treble Center Frequency Control
• Rotary Encoder Volume Control
• MaxTune Tuner
• Bass Engine
• Detachable Trim Plate
• Anti-Theft Detachable Front Panel

johhny 13-03-07 22:22

Re: audio auto
 
mai are garantie? de cat timp il ai ?

Mario_Dub 14-03-07 10:26

Re: audio auto
 
garantie nu are, eu l-am primit pe masina deci nu stiu de cat timp l-a avut, merge foarte bine nu da nici un fel de eroare, se aude bine era convenabil ca are multe setari dar mie imi trebuie ceva cu cel putin 2 iesiri de statie

Mario_Dub 19-03-07 19:15

Re: audio auto
 
s-au vandut mp3 alpine si subwoofer-ul infinity.
a aparut sony mp3 f5550 cu sina si rama arata foarte bine 9/10, 2 iesiri de statie si o intrare. 350lei us. disc.
au ramas subwoofer renegade 450lei, boxe mac audio 350lei, amplificator monoblock esx v500d class d 250e

Mario_Dub 19-03-07 20:07

Re: audio auto
 
s-a vandut si statia mac audio z2200

Mircea-Finutz 20-03-07 17:26

Re: audio auto
 
hai up...:D asa k il cunosc pe baiatu...;)

Mario_Dub 23-03-07 15:43

Re: audio auto
 
1 Attachment(s)
o poza sa se vada despre ce este vorba:D


All times are GMT +2. The time now is 04:01.

- Copyright 2026 4Tuning