Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Cum facem rost de mai multi cai putere ? (https://forum.4tuning.ro/19-facem-rost-cai-putere.html)
-   -   un pic de ajutor (https://forum.4tuning.ro/19-facem-rost-cai-putere/355554-pic-ajutor.html)

dorelan 20-01-13 14:52

un pic de ajutor
 
stie cineva cum se monteaza o inchidere cu telecomanda INWELLS(turceasca)pe un sharan din 98 mar interesa legaturile firelor .ea are o schema in limba turca si nu inteleg nimic din ea poate are cineva asa ceva pus pe sharan


All times are GMT +2. The time now is 19:31.

- Copyright 2026 4Tuning