![]() |
La Multi Ani DORU :D
la multi ani dorule :d .. tot ce iti doresti alturi de cei dragi si sa ne vedem cu bine la bucuresti ;)
|
Re: La Multi Ani DORU :D
la multi ani dorule!
sper ca ai completat bine profilul cu data nasterii:) |
Re: La Multi Ani DORU :D
:P ... yo stiu direct de la el :D
|
Re: La Multi Ani DORU :D
La multi ani!!! Dorule.....Multa sanatate si fericire alturi de cei dragi...sa auzim numai de bine.....BAFTA!!!!
|
Re: La Multi Ani DORU :D
La multi ani Dorule! sa ai parte de bucurie , sanatate si fericire!
|
Re: La Multi Ani DORU :D
-Sper ca nu e gluma ...da>
-La Multi Ani, nene Dorule sa fi sanatos si fericit , o masina bengoasa si o femeie frumoasa.Asa sa ma auda Dumnezeu. |
Re: La Multi Ani DORU :D
LA MULTI ANI !!! :flower:
Sanatate si tot ce iti doresti. |
Re: La Multi Ani DORU :D
La multi ani si tot ce-ti doresti
|
Re: La Multi Ani DORU :D
La Multi Ani Si Ind Partea Mea Si Tot Ce Iti Doresti
|
Re: La Multi Ani DORU :D
Iti doresc tot ce-ti doresti! Sanatatea e pe primul loc!
|
Re: La Multi Ani DORU :D
La Multi Ani! Multa sanatate si tot ce iti doresti!
|
Re: La Multi Ani DORU :D
LA MULTI ANI!!!! Si multa sanatate si benzina in vene :)
|
Re: La Multi Ani DORU :D
La multi ani DORU !
|
Re: La Multi Ani DORU :D
La Multi Ani Dorule tot ce iti doresti sa devina realitate.......masa si bautura la sarbatorit acasa...:-P
|
Re: La Multi Ani DORU :D
Multumesc din suflet ! Va multumesc tuturor ! Sunteti minuntati ...
Pup fratii mei si sa ne vedem cu bine la Bucuresti la Tuning Days ! Si tot ce imi doriti voi mie ... sa va dea Dumnezeu voua inzecit ! |
| All times are GMT +2. The time now is 04:54. |
- Copyright 2026 4Tuning