Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   NoSpeedLimit Romania Club (https://forum.4tuning.ro/99-nospeedlimit-romania-club.html)
-   -   La Multi Ani DORU :D (https://forum.4tuning.ro/99-nospeedlimit-romania-club/35537-ani-doru.html)

GolfuletzS 11-03-07 17:46

La Multi Ani DORU :D
 
la multi ani dorule :d .. tot ce iti doresti alturi de cei dragi si sa ne vedem cu bine la bucuresti ;)

Pitu 11-03-07 18:36

Re: La Multi Ani DORU :D
 
la multi ani dorule!
sper ca ai completat bine profilul cu data nasterii:)

GolfuletzS 11-03-07 18:38

Re: La Multi Ani DORU :D
 
:P ... yo stiu direct de la el :D

andrey17 11-03-07 19:08

Re: La Multi Ani DORU :D
 
La multi ani!!! Dorule.....Multa sanatate si fericire alturi de cei dragi...sa auzim numai de bine.....BAFTA!!!!

Slim29 11-03-07 20:17

Re: La Multi Ani DORU :D
 
La multi ani Dorule! sa ai parte de bucurie , sanatate si fericire!

F_L_R 11-03-07 20:45

Re: La Multi Ani DORU :D
 
-Sper ca nu e gluma ...da>
-La Multi Ani, nene Dorule sa fi sanatos si fericit , o masina bengoasa si o femeie frumoasa.Asa sa ma auda Dumnezeu.

ionutdrg 11-03-07 20:50

Re: La Multi Ani DORU :D
 
LA MULTI ANI !!! :flower:
Sanatate si tot ce iti doresti.

MC Mate 11-03-07 21:55

Re: La Multi Ani DORU :D
 
La multi ani si tot ce-ti doresti

NSL_KiwY 11-03-07 22:03

Re: La Multi Ani DORU :D
 
La Multi Ani Si Ind Partea Mea Si Tot Ce Iti Doresti

LMX_Catalin 11-03-07 22:46

Re: La Multi Ani DORU :D
 
Iti doresc tot ce-ti doresti! Sanatatea e pe primul loc!

AlexM. 12-03-07 10:16

Re: La Multi Ani DORU :D
 
La Multi Ani! Multa sanatate si tot ce iti doresti!

Sebastian-TOP 12-03-07 10:29

Re: La Multi Ani DORU :D
 
LA MULTI ANI!!!! Si multa sanatate si benzina in vene :)

Skma 12-03-07 12:22

Re: La Multi Ani DORU :D
 
La multi ani DORU !

ema_sierra 12-03-07 13:11

Re: La Multi Ani DORU :D
 
La Multi Ani Dorule tot ce iti doresti sa devina realitate.......masa si bautura la sarbatorit acasa...:-P

NSL_Doru 13-03-07 00:16

Re: La Multi Ani DORU :D
 
Multumesc din suflet ! Va multumesc tuturor ! Sunteti minuntati ...

Pup fratii mei si sa ne vedem cu bine la Bucuresti la Tuning Days !

Si tot ce imi doriti voi mie ... sa va dea Dumnezeu voua inzecit !


All times are GMT +2. The time now is 04:54.

- Copyright 2026 4Tuning