![]() |
C180 Kompressor W203
Salut! Peste cateva luni urmeaza sa-mi iau permisul:) Tatal meu are un C180 Kompressor 143 CP si ma gandeam ca, decat sa dau 15-20k pe o masina mai noua,sa o modific pe asta cum vreau eu:)
In primul rand vreau sa-i pun faruri si grila de pe modelul facelift,geamuri fumurii pe spate si alte jante...Asta nu ar fi o mare problema ..ma gandesc ca scap cu 2.000 euro.Dar as vrea sa umblu si la putere.Are 143 cp 58.000km merge destul de bine,dar parca as vrea sa fie mai puternica.As vrea sa-mi spuneti ce pot sa-i fac si sa-mi spuneti cat ar costa toate acestea:) Uitati cateva poze cu masina asta este inainte de polish http://i47.tinypic.com/1zzn9ts.jpg si astea de dupa http://i49.tinypic.com/144qjn.jpg http://i47.tinypic.com/9vgyyo.jpg |
| All times are GMT +2. The time now is 00:01. |
- Copyright 2026 4Tuning