![]() |
E30 - project...
Am achizitionat un ursulet ce mi-l doream de ceva timp... si dupa foarte multe cautari am gasit.. este vorba de un e30 coupe 1.8 m10 (deocamdata) din 86.. caroseria la partzile de rezistentza se prezinta foarte bine actele sunt ok asta si cautam..:) si in primavara ma apuc de lucru la el...:) va fii facut de la 0
|
Re: bmw e30 project...
Drift? Stance? Hella?
|
Re: bmw e30 project...
masina va fii facuta pt expoziti draguri..:)
|
Re: E30 - project...
Pune si tu niste poze cu ea ....sa vedem ce e de ea :rolleyes2
|
Re: E30 - project...
Quote:
Asa e, o poza face cat o mie de cuvinte! |
Re: E30 - project...
poze!!pozee!!poze!!!:lol::lol::lol:
|
Re: E30 - project...
nu merge sa pun poze nush dc...:) dar mai incerc si sper sa reusesc...
|
Re: E30 - project...
e clar.macar incearca sa ne desenezi masina...sa stim si noi cum arata :rolleyes2
|
Re: E30 - project...
Quote:
|
Re: E30 - project...
hai bibi pune poze cu ursu sa il vedem si noi .. :D
|
Re: E30 - project...
Quote:
|
Re: E30 - project...
Post replay, > dai in jos>Manage Attachments>Browse, selectezi poza din PC, apoi si la celeltate casute dai Browse tot asa selectezi pozele> apoi dupa ce ai terminat de selectat pozele dai pe prima casuta de sus unde scrie Upload, Submit Replay si gata:D
|
Re: E30 - project...
Quote:
|
Re: E30 - project...
Probabil dimensiunea pozele e prea mare !
|
Re: E30 - project...
Si mie imi facea la fel , incearca cu google chrome , opera sau internet explorer daca folosesti mozzilla . Sper sa reusesti sa ne incanti cu ceva poze.
|
| All times are GMT +2. The time now is 02:14. |
- Copyright 2026 4Tuning