Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E30 - project... (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/354427-e30-project.html)

bibi_predan 13-01-13 19:11

E30 - project...
 
Am achizitionat un ursulet ce mi-l doream de ceva timp... si dupa foarte multe cautari am gasit.. este vorba de un e30 coupe 1.8 m10 (deocamdata) din 86.. caroseria la partzile de rezistentza se prezinta foarte bine actele sunt ok asta si cautam..:) si in primavara ma apuc de lucru la el...:) va fii facut de la 0

JDV 13-01-13 19:17

Re: bmw e30 project...
 
Drift? Stance? Hella?

bibi_predan 13-01-13 19:23

Re: bmw e30 project...
 
masina va fii facuta pt expoziti draguri..:)

Budy_ 13-01-13 20:10

Re: E30 - project...
 
Pune si tu niste poze cu ea ....sa vedem ce e de ea :rolleyes2

kathalin 13-01-13 20:39

Re: E30 - project...
 
Quote:

Originally Posted by Budy_ (Post 5317848)
Pune si tu niste poze cu ea ....sa vedem ce e de ea :rolleyes2

+1
Asa e, o poza face cat o mie de cuvinte!

ar88kos 15-01-13 21:41

Re: E30 - project...
 
poze!!pozee!!poze!!!:lol::lol::lol:

bibi_predan 16-01-13 18:56

Re: E30 - project...
 
nu merge sa pun poze nush dc...:) dar mai incerc si sper sa reusesc...

Budy_ 18-01-13 10:32

Re: E30 - project...
 
e clar.macar incearca sa ne desenezi masina...sa stim si noi cum arata :rolleyes2

Radu. 21-01-13 03:52

Re: E30 - project...
 
Quote:

Originally Posted by Budy_ (Post 5323849)
e clar.macar incearca sa ne desenezi masina...sa stim si noi cum arata :rolleyes2

Dar de ce esti tu asa arogant mereu? :)Nu toata lumea a stat o parte din viata pe net pentru a sti sa adauge 2 poze, oricum e user nou, presupun ca nu e familiarizat cu forumul.

adiytza23 23-01-13 00:53

Re: E30 - project...
 
hai bibi pune poze cu ursu sa il vedem si noi .. :D

bibi_predan 27-01-13 21:06

Re: E30 - project...
 
Quote:

Originally Posted by adiytza23 (Post 5330306)
hai bibi pune poze cu ursu sa il vedem si noi .. :D

nu reusesc sa pun pozele alea nici cum... :) sunt nou pe forum si nu prea ma pricep trb sa vb cu un pr ce stie sa imi bage pozele...:)

marian92 28-01-13 18:54

Re: E30 - project...
 
Post replay, > dai in jos>Manage Attachments>Browse, selectezi poza din PC, apoi si la celeltate casute dai Browse tot asa selectezi pozele> apoi dupa ce ai terminat de selectat pozele dai pe prima casuta de sus unde scrie Upload, Submit Replay si gata:D

bibi_predan 28-01-13 21:04

Re: E30 - project...
 
Quote:

Originally Posted by marian92 (Post 5338384)
Post replay, > dai in jos>Manage Attachments>Browse, selectezi poza din PC, apoi si la celeltate casute dai Browse tot asa selectezi pozele> apoi dupa ce ai terminat de selectat pozele dai pe prima casuta de sus unde scrie Upload, Submit Replay si gata:D

exzact asa fac si nush dc nu merge...

Andr3ii 28-01-13 22:25

Re: E30 - project...
 
Probabil dimensiunea pozele e prea mare !

Ingerasul99 28-01-13 22:41

Re: E30 - project...
 
Si mie imi facea la fel , incearca cu google chrome , opera sau internet explorer daca folosesti mozzilla . Sper sa reusesti sa ne incanti cu ceva poze.


All times are GMT +2. The time now is 02:14.

- Copyright 2026 4Tuning