Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   K 1 INTRE FEMEI (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/3535-1-femei.html)

Mr.Nice 03-02-05 20:34

K 1 INTRE FEMEI
 
1 Attachment(s)
CEA MAI TARE BATAIE POSIBILA
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:



PEACE
:peace:

iasi_drifter 03-02-05 21:51

e cumva aia de la stiri din clasa ? :lol:

B 68 VLD 03-02-05 22:02

Quote:

e cumva aia de la stiri din clasa ?
Acum iau si eu filmul! Daca este ala nu pot sa zic decat: no comment! :evil:

Hondarul 03-02-05 22:26

ce animale... si fatalaii aia din clasa nu le lasau pe celelalte sa le desparta... :lol: Sa vezi bataie ce le-as fi dat la amandoua si la aia din clasa... :evil: Ale draqu panarame !!!!!!!!!!!!

Vedeti ce face dorinta de p-la din femeie ??? Ca ziceau ca s-au certat din cauza unui baiat. O fi fost omul dotat, cine stie... :wink:

@Nos@ 04-02-05 12:49

Ce colegi de ***! :evil:
LA mine in clasa nu se bate nimeni si daca are vreunu intentia ii rup gatu, ca doar deaceea suntem colegi, ca sa fim uniti si la bine si la greu! :wink:

lancerEvo 05-02-05 17:23

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"@Nos@\"
LA mine in clasa nu se bate nimeni si daca are vreunu intentia ii rup gatu, ca doar deaceea suntem colegi, ca sa fim uniti si la bine si la greu! :wink:

llllllllllllllllllooooooooooooooolllllllllllllllll si pt ca suntem colegi unitzi pac i-am rupt gatu sa nu se strice uniunea! :lol:

Psycho 08-02-05 09:58

bataia aia a avut loc la liceul la care am fost si eu adik liceul 4 din constantza :) hahahahha e ca in codru acolo :) cica au dat fetele la gheatza 3 zile apoi le`a dat 4 la purtare si jap afara :) .. ala care a zis daca nu dai asta la pro`tv are 6 ...

RaveBoy 08-02-05 11:14

Hai frate ... sunt curios ce a fost dupa ore .... asta daca a fost ceva ??!!??

aicad 08-02-05 11:57

stupid biatches and mentalitate de liceu. pm reucunosc ca si eu am trecut prin faza asta dar acum imi dau seama ca am fost prost!

xxdadixx 08-02-05 14:04

Numai in romania mai vezi la TV asa ceva. La gunoiul ProTv! :(

Tahity 14-07-07 23:51

Re: K 1 INTRE FEMEI
 
ha ha ha :) :) :) :) tare tare

MARI_NSL 15-07-07 02:36

Re: K 1 INTRE FEMEI
 
ce bucati isi dadeau :)))

IS-61-TVI 23-09-07 16:31

Re: K 1 INTRE FEMEI
 
tari fetele ...pacat ca erau cu stomacul gol .....nu au ce manca acasa si se cred domnisoare :)))


All times are GMT +2. The time now is 01:16.

- Copyright 2026 4Tuning