Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Opel (https://forum.4tuning.ro/116-masina-mea-opel.html)
-   -   Masina mea : Opel Vectra...inceput tuning!! (https://forum.4tuning.ro/116-masina-mea-opel/35315-masina-mea-opel-vectra-inceput-tuning.html)

und_Alexx 09-03-07 02:52

Masina mea : Opel Vectra...inceput tuning!!
 
Buna la toti.....am dat si eu de OPEL CLUB din greseala si am cascat ochi...si mam gandit sa postez si eu aici....Masina mea este un opel vectra 2.0 DTI la care de curand am inceput tunningu si o sa avanseze cu timpu....vreau sa precizez ca sunt doar la inceput....!!!! niste poze sper sa va placa....orice comentari rele sau bune sunt bine venit....sau sfaturi !!!ms la toti:oops:

und_Alexx 09-03-07 02:56

Re: Opel vectra...inceput tunning!!
 
4 Attachment(s)
pozeeellleeeeee.... astept sfaturi

Skma 09-03-07 09:00

Re: Opel vectra...inceput tunning!!
 
Foarte frumoasa sa o stapanesti sanatos dar coboar-o de urgenta !;)

Eugen_TL 09-03-07 13:49

Re: Opel vectra...inceput tunning!!
 
eleronu ma supara la ochi..e drept..masina are forme line! eu as da jentile si as pune altele dar hai merg si astea ... masina oricum arata bine din poze ingrijita

Adytzu_JerrY 10-03-07 14:49

Re: Opel vectra...inceput tunning!!
 
f draguta si intretinuta....
cum s`a mai zis mai sus coboar`o ;) app cat mananca :?:
interesanta si fata din ultima poza .. :!: prietena :?: 8)
numai bine

und_Alexx 10-03-07 15:42

Re: Opel vectra...inceput tunning!!
 
da....ar cam trebui coborata...dar atunci nu devine mai rigida si ating mai usor orice ?? de consumat.....8-9 oras....6 afara....sunt multumit de ea....si astept...ceva sugesti....cu suspensi....etc ms anticipat ceau numa bine

LiviuTZ 10-03-07 20:46

Re: Opel vectra...inceput tunning!!
 
Pai daca o lasi jos ai avantaju ca arata mult mai bine si se tine bine in curbe...dar in rest sunt dezavantaje mari,nu poti merge la un gratar undeva pe munte,pe drum prost zici ca este cutremur si daca nu ai anti soc la mp3 iti sare cd-ul:P!!!Oricum laso jos daca vrei sa arate si mai bine!!!e frumoasa ai grija de ea...

und_Alexx 12-03-07 11:42

Re: Opel vectra...inceput tunning!!
 
ms pt aprecieri...dar dc imi pun suspensie sport...nu imi atinge mai usor cand dau in vreo groapa...ca nu mai am garda la sol asa mare?ms ceau

LiviuTZ 12-03-07 11:51

Re: Opel vectra...inceput tunning!!
 
Daca o sa o lasi jos o sa dea si mult mai bine jantele...si cu gropile nu sunt probleme doar ca nu poti merge chiar peste tot...

georges14 12-03-07 12:50

Re: Opel vectra...inceput tunning!!
 
Frumoasa masina, las-o mai jos ca ar arata super si de origine e prea sus, deci ai de unde lasa ;)

Tataee_^ 13-03-07 18:00

Re: Opel vectra...inceput tunning!!
 
Schimba jentile . . . :rolleyes2

und_Alexx 13-03-07 18:04

Re: Opel vectra...inceput tunning!!
 
mam interesat...de suspesii...si na din cate am inteles...e chiar nasol pe drumurile noastre...si de aceea sunt ezitant....iar in leg cu jentile....ce au ?? eu zic cas frumusele si is OZ...marca destul de buna dupa parerea mea!!!

LiviuTZ 13-03-07 19:33

Re: Opel vectra...inceput tunning!!
 
Mie imi plac...cum am mai zis daca era mai joasa arata mult mai bine si jantele!

bexx 16-03-07 09:18

Re: Opel vectra...inceput tunning!!
 
Sunt pe 16? Eventual daca tot nu vrei sa o cobori macar pune pe etalon mai mic gumele ;)
Sa ai norok de ea

und_Alexx 16-03-07 13:02

Re: Opel vectra...inceput tunning!!
 
gentile sun OZ ***ura...si sunt pe 17!!!dap o sai pun cacuicuri cu talon mai mic...in curand masina va intra...la vopsit
numa bine ceau


All times are GMT +2. The time now is 00:46.

- Copyright 2024 4Tuning