![]() |
CUMPAR
1 Attachment(s)
Cumpar piesele incercuite cu rosu, aceste sa fie noi sau in stare buna.(cat mai multe bucati). :lol: Nu stiu cum le zice.
|
Re: CUMPAR
n`ai reusit sa gasesti la magazin de piese auto?
eu stiu ca m`au trebuit si mie (sunt pentru suruburile cu care e prins manerul/cotiera pe usa) si am gasit la magazin in oras. |
Re: CUMPAR
In bucuresti nu stiu la ce magazin, nici nu stiu cum se cheama plasticele alea
|
Re: CUMPAR
Am eu, da-s cam departe...
|
Re: CUMPAR
Noi? In ce stare sunt? Cam cate bucati ai?
|
| All times are GMT +2. The time now is 18:08. |
- Copyright 2026 4Tuning