![]() |
problema opel calibra 2.5 v6
am schimbat motorul c20xe cu x25xe de pe vectra B , totu bine si frumos, dar ce sa fac sa-mi arate si mie consumu instant , sau macar range-u.. in BC ?
|
Re: problema opel calibra 2.5 v6
nici un electronist ceva?
|
Re: problema opel calibra 2.5 v6
Desi cam rare Vectra/Calibra 2.5, poate ai noroc sa gasesti una ca sa iei calculatorul de la aia, ca altfel trebuie resoftat BC-ul.
|
Re: problema opel calibra 2.5 v6
ma gandeam ca nici asa n-ar merge, ca mufa de la motor nu prea e legata la nimic, doar pompa de benzina mi se pare..
|
| All times are GMT +2. The time now is 01:56. |
- Copyright 2026 4Tuning