![]() |
Masina
Cumpar masina pana in 4000 de euro , dar in rate , maxim 800 lei pe luna cu contract notarial.
Sunt un om serios si doresc si din partea dumneavoastra acelasi lucru. Exista posibilitatea sa pot achita si mai devreme masina. Sunt interesat in special de masini de familie , dar nu ezitati si cu alte tipuri. Astept din partea dumneavoastra propuneri, de preferat sa fie din Bucuresti , deoarece aici am domiciliul. Ma puteti contacta pe 0725 093 387 sau pe 0745 575 656 Mihai Va Multumesc |
Re: Masina
Am un renault clio 2 daca te intereseaza
|
Re: Masina
Sunt interesat in continuare de orice oferta.
Va Multumesc |
Re: Masina
|
Re: Masina
Foarte buna si varianta ta.
Astept in continuare si alte oferte din partea voastra. Multumesc |
Re: Masina
|
Re: Masina
Foarte frumoasa masina , ai PM.
Astept in continuare oferte din partea voastra. Multumesc |
Re: Masina
https://forum.4tuning.ro/191-bazar-au...an-2007-a.html
pretul este cam pe la 7500E acum! si este inmatriculata dupa 2007, mai exact FEB 2008 si are acum 80.000KM |
Re: Masina
Multumesc de oferta , foarte frumoasa masina , ti-am trimis PM.
Astept in continuare variante din partea voastra , dar va rog variantele din partea dumneavoastra sa fie mai ieftine , deoarece nici voi nu cred ca vreti sa stati sa primiti rate in nu stiu cati ani , situatie buna este pentru masini pana in 2500 euro , ca sa o pot achita in maxim un an sau mai devreme. Multumesc |
Re: Masina
Topic closed.
Rog un moderator sa inchida acest topic , deoarece mi-am gasit masina . Multumesc |
| All times are GMT +2. The time now is 07:03. |
- Copyright 2026 4Tuning