![]() |
Vand Credit
Vand Credit Orange ,Cosmote si vodafone la 2,5 lei euro.pentru mai multe detalii pm me
|
Re: Vand Credit
Din ce am vorbit cu el prin PM, gibonul asta este un tepar.
Aveti grija sa nu ii trimiteti bani in avans, iar coletele sa vi le trimita cu verificarea coletului ( daca vrea :D:D ). Numai bine. |
Re: Vand Credit
numa acu te-ai prins ? asemenea topicuri ar trebui sterse din oficiu !
|
| All times are GMT +2. The time now is 14:46. |
- Copyright 2026 4Tuning