Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte activitati (https://forum.4tuning.ro/655-activitati.html)
-   -   Am si eu o intrebare, e pe bune concursul asta cu iPad 4? (https://forum.4tuning.ro/655-activitati/350875-intrebare-bune-concursul-ipad-4-a.html)

mariusfanea 18-12-12 10:15

Am si eu o intrebare, e pe bune concursul asta cu iPad 4?
 
Salutare, eu mereu credeam ca concursurile pe facebook sunt fake si nu tare ma intereseaza dar... un iPad 4 ar fi un cadou mijto de craciun. Cum fac si eu sa aflu daca concursul e fake sau nu? astept raspuns! :D

uite si linkul de la concurs: https://www.facebook.com/photo.php?f...1691602&type=1

gabypiaggio 18-12-12 10:35

Re: Am si eu o intrebare, e pe bune concursul asta cu iPad 4?
 
Quote:

Originally Posted by mariusfanea (Post 5289378)
Salutare, eu mereu credeam ca concursurile pe facebook sunt fake si nu tare ma intereseaza dar... un iPad 4 ar fi un cadou mijto de craciun. Cum fac si eu sa aflu daca concursul e fake sau nu? astept raspuns! :D

uite si linkul de la concurs: https://www.facebook.com/photo.php?f...1691602&type=1

Te-ai gasit unde sa intrebi !


All times are GMT +2. The time now is 04:49.

- Copyright 2026 4Tuning