![]() |
Am si eu o intrebare, e pe bune concursul asta cu iPad 4?
Salutare, eu mereu credeam ca concursurile pe facebook sunt fake si nu tare ma intereseaza dar... un iPad 4 ar fi un cadou mijto de craciun. Cum fac si eu sa aflu daca concursul e fake sau nu? astept raspuns! :D
uite si linkul de la concurs: https://www.facebook.com/photo.php?f...1691602&type=1 |
Re: Am si eu o intrebare, e pe bune concursul asta cu iPad 4?
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 04:49. |
- Copyright 2026 4Tuning