![]() |
Spoilere pentru o Dacie din 2003?
3 Attachment(s)
Salut.Sunt nou pe aici..asa ca .. ajutati cu niste idei...pt un exterior reusit..plsss
|
Re: spoilere pt o dacie din 2003???
Salut! Eu sunt din Bacau si am vazut in targ niste prelungiri misto pt dacie ca a ta. Era 25 lei fata, 25 spatele, vreo 50 pragurile si in jur de 8-90 eleronul. Avea si spoilere gata facute, mai diferite, da parca nu mergeau asa de bine pe dacie, erau prea grosolane. L-am intrebat pe roman si a spus ca el le aduce de la suceava. Deci acolo sunt si mai ieftine
|
Re: spoilere pt o dacie din 2003???
salut... Am gasit prelungiri si in iasi...dar.. vreau spoilere... Am gasit un magazin de tuning..am sa trec maine si am sa vad ce scor au... ms oricum
|
Re: spoilere pt o dacie din 2003???
ma astept sa vb pe mess ti-am trimis PM si nu ai vazut, IM=ISPAS_UL
|
Re: spoilere pt o dacie din 2003???
ym cretzumihaialexandru intra pe mine siti arat eu niste spoilere ieftine pret de producator
|
Re: spoilere pt o dacie din 2003???
poate aruncati si niste poze sa vd si noi oferte de spoilare eftine pentru dacie
|
Re: spoilere pt o dacie din 2003???
13 Attachment(s)
am pus cateva poze
|
Re: spoilere pt o dacie din 2003???
mai ceva ca nfs :)) la astea se pot face si reglari de down force? :))
|
Re: pt baiatul cu dacia de IS SPOILERE
;) salut eu sunt din suceava ji am vazut ca baiatu cu dacia de IS vrea ceva frumos pt ea un eleron orcum e reusita dacia frumos frumos arata bine sa trecem la subiect este in sv un baiat FRITZ poate ai auzit de el, el are nij eleroane ji spoilere de rup stilu poate te pot ajuta sa dai de el ca el cu asta se ocupa fritz4tuningdesign
|
Re: spoilere pt o dacie din 2003???
Quote:
|
Re: spoilere pt o dacie din 2003???
preturile 250lei pe spoiler si 210lei pe set praguri
|
Re: spoilere pt o dacie din 2003???
nu spun cu rautate, dar GTI????
|
Re: spoilere pt o dacie din 2003???
am si eu.. o propunere... pt astea Zambetu lui Ili .. nu are cineva ceva spoilare gata puse sa vedem si noi.. cum arata... ca asha nu n dam seama...ms!
|
Re: spoilere pt o dacie din 2003???
pentru ice adryan de unde ai luat grila aia din fata? sau ti-ai facut-o singur?
|
Re: spoilere pt o dacie din 2003???
2 Attachment(s)
ce ziceti astea va plac???
|
| All times are GMT +2. The time now is 13:28. |
- Copyright 2026 4Tuning