Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Arhiva (https://forum.4tuning.ro/697-arhiva.html)
-   -   Challenges (https://forum.4tuning.ro/697-arhiva/34936-challenges.html)

69WRX 08-03-07 21:14

Re: Challenge's - partea a 2-a
 
depinde ce vrei sa faci..poti sa provoci un user al forumului doar asa "for fun" sau cand crezi ca esti destul de pregatit poti provoca un membru VT ptr locul in VT pe topicul ptr usergroup...de exemplu dak vrei sa ma provoci pe mn spui pe topic pui poza si dak eu sunt de acord punem un termen limita...acum ai inteles ? bafta

sebi2 08-03-07 21:55

Re: Challenge's - partea a 2-a
 
ok ms si dc e sa te provoc pe tine pt fun nu pt altceva poza e pusa la pagina 2 asta dc vrei:)??

Gabi 08-03-07 23:48

Re: Challenge's - partea a 2-a
 
Nu se va mai crea topic pentru orice battle pueril ! Inainte de crearea topicului, se va lua in considerare calitatea celor 2 masini; daca aceasta nu este satisfacatoare, nu se face battle.

SUPAPA_Jr 09-03-07 19:44

Re: Challenge's - partea a 2-a
 
E perfect ursul...si pentru restul...nu va mai certati care e mai skillat ca altul ca pana la urma toti am plecat de la 0....ajutatii....nu le mai reprosati nimic ... in plus...e alegerea oricarui user cum modifica masina...eu unul daca nu imi place cum e cu spoilere pe ea fac soft-tuning...ceva placut ochiului nu kitchuri cum s-au vazut pe aici de dragul de a face brush de mana a 2-a...

Gabi 09-03-07 19:48

Re: Challenge's - partea a 2-a
 
Quote:

Originally Posted by SUPAPA_Jr (Post 789848)
E perfect ursul...si pentru restul...nu va mai certati care e mai skillat ca altul ca pana la urma toti am plecat de la 0....ajutatii....nu le mai reprosati nimic ... in plus...e alegerea oricarui user cum modifica masina...eu unul daca nu imi place cum e cu spoilere pe ea fac soft-tuning...ceva placut ochiului nu kitchuri cum s-au vazut pe aici de dragul de a face brush de mana a 2-a...

Ia baga-te si tu sa-i ajuti pe astia carora le pui palma si... daca dupa cel mult 2 zile de aberatii nu iti vine sa-ti iei campii, eu imi tai gatu' ! Daca nu stii despre ce e vorba, nu te mai baga aiurea in discutii, pls !

Barum 09-03-07 23:33

Re: Challenge's - partea a 2-a
 
mama draga ca tot mai tare o iau estia pe aratura :D hmm........ee bai cu calu` :oops:

L33L00 11-03-07 09:57

Re: Challenge's - partea a 2-a
 
Quote:

Originally Posted by BlacK_KilleR (Post 786806)
leeloo,hai ca ma bag eu la masina....dar pana duminica seara ok?ca tot esti sigur ca ma faci 100%

nu cred ca o termin azi ca tre sa plec undeva ... oricum e aproape gata ... vedem noi cum facem

L33L00 11-03-07 14:33

Re: Challenge's - partea a 2-a
 
2 Attachment(s)
reactualizare : am reusit sa o termin ... asta e varianta mea ... il astept pe balck_killer cu versiunea lui ASTAZI si pls anticipat un moderator sa se ocupe atunci de poll

Gabi 11-03-07 14:38

Re: Challenge's - partea a 2-a
 
Quote:

Originally Posted by L33L00 (Post 792109)
[...] il astept pe balck_killer cu versiunea lui ASTAZI [...]

Da' de ce ASTAZI, stimabile ? Daca a trebuit sa plece si el undeva ? :roll:

L33L00 11-03-07 14:45

Re: Challenge's - partea a 2-a
 
:lol: stimabile :lol: , daca avea vreo problema posta aici cum am facut si eu ... dar eu totusi am terminat-o ... si in plus el a fost de acord cu data asta ..... :lol:stimabile(imi aduce aminte de caragiale) :lol:

Gabi 11-03-07 14:47

Re: Challenge's - partea a 2-a
 
Quote:

Originally Posted by L33L00 (Post 792127)
:lol: stimabile :lol: , daca avea vreo problema posta aici cum am facut si eu ... dar eu totusi am terminat-o ... si in plus el a fost de acord cu data asta ..... :lol:stimabile(imi aduce aminte de caragiale) :lol:

Ce citit esti ! Vezi ca... prea mult ras ingrasa !

BlacK_KilleR 11-03-07 17:06

Re: Challenge's - partea a 2-a
 
termin pana diseara...sa vad...daca nu vedem noi cum facem nu ?;)

L33L00 11-03-07 17:23

Re: Challenge's - partea a 2-a
 
sa speram ....

BlacK_KilleR 11-03-07 19:34

Re: Challenge's - partea a 2-a
 
1 Attachment(s)
e gata se pare......

Gabi 11-03-07 20:18

Re: Challenge's - partea a 2-a
 
Battle || BlacK_KilleR - Maserati.

BlacK_KilleR, propune masina pentru urmatorul battle de grup.


All times are GMT +2. The time now is 07:09.

- Copyright 2024 4Tuning