Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Arhiva (https://forum.4tuning.ro/697-arhiva.html)
-   -   Challenges (https://forum.4tuning.ro/697-arhiva/34936-challenges.html)

Gabi 04-03-07 23:00

Challenges
 
Tinand cont ca topicul vechi ajunsese la 177 de pagini si era ceva harababura acolo, se inchide si se da drumu' la Challenge's - partea a 2-a.

Reguli
  • Battle - 2 useri cad de acord asupra unei masini care este modificata si supusa la vot. Masinile sunt propuse pe acest topic, iar lucrarile finale sunt postate tot aici.
    Battle-ul se face doar intre primii 2 care posteaza lucrarea!
  • Battle de grup - 3+ useri in battle. Masina este propusa de castigatorul battle-ului anterior. Pe durata fiecarui battle de grup, orice alt battle asemanator (adica intre 3+ useri) se suspenda.
Nu va grabeste nimeni, asa ca ganditi-va de 2 ori inainte sa postati masinile pentru battle-uri. Prima varianta este si cea care va fi postata in battle.


Nu se creaza poll-uri pentru battle-urile facute offline!


Singurele persoane cu drept de creare a battle-urilor sunt Rares_CRM si Gabi.

In cadrul fiecarui topic, se poate vota o singura lucrare (chiar si originalul). Votul este public (se poate vedea cine, ce a votat).


Orice battle de grup se suspenda pana la incheiera votului la cel de mai sus.

tng 05-03-07 10:33

Re: Challenge's - partea a 2-a
 
Quote:

Originally Posted by Gabi (Post 781559)
In cadrul fiecarui topic, se poate vota o singura lucrare (chiar si originalul).

nu cred ca e o idee prea buna sa se poata vota si originalu.multi o sa voteze la panarama navand posibilitatea asta .. nu vad rostu, daca consideri ca lucrarile nu merita votul tau(vizitatorul topicului) nu votezi.

69WRX 05-03-07 11:24

Re: Challenge's - partea a 2-a
 
lasa ca e bine..sunt cazuri in care masinile sunt jalnice(cum mi sa int mie la 205-ul ala) si se poate vota originalu ;)

tng 05-03-07 12:42

Re: Challenge's - partea a 2-a
 
Quote:

Originally Posted by DJ-ul (Post 782129)
lasa ca e bine..sunt cazuri in care masinile sunt jalnice(cum mi sa int mie la 205-ul ala) si se poate vota originalu ;)

de ce nu citesti postu meu cu atentie !?

daca consideri ca masinile nu merita vot, nu votezi si gata!
si battle`urile astea ar trb sa fie selectate, nu orice "avion" sa fie demn de battle

peter 05-03-07 19:12

Re: Challenge's - partea a 2-a
 
2 Attachment(s)
rog pe Gabi sau Ra2 sa faca un battle cu hondele astea...ms mult

Gabi 05-03-07 19:14

Re: Challenge's - partea a 2-a
 
tng: merci de idei. Promit ca o sa tin seama de ele.

peter: vreau si poza originala.

wlady 06-03-07 08:28

Re: Challenge's - partea a 2-a
 
1 Attachment(s)
Uite Gabi originalul !

ra2 06-03-07 09:26

Re: Challenge's - partea a 2-a
 
lasa ca de data asta il scutesc pe gaby de o treaba si il fac eu

https://forum.4tuning.ro/showthread.p...687#post783687 <---done

peter 06-03-07 09:56

Re: Challenge's - partea a 2-a
 
uf..am uitat de orginal...scuze

SUPAPA_Jr 07-03-07 09:59

Re: Challenge's - partea a 2-a
 
Vreau si eu sa fac un battle cu cineva...care sa stie bine C/P si nu prea mult brush :) las masina la alegerea lui...

BlacK_KilleR 07-03-07 14:21

Re: Challenge's - partea a 2-a
 
1 Attachment(s)
te tine pe masina asta ? ca de placut sigur iti place :D

SUPAPA_Jr 07-03-07 17:58

Re: Challenge's - partea a 2-a
 
de placut...imi place...mai prost e ca nu prea am idei pt ea...ca e cam kitch orice...

AdY9005 07-03-07 18:17

Re: Challenge's - partea a 2-a
 
asa e nu prea ai ce modifica la rabla asta:D

BlacK_KilleR 07-03-07 18:46

Re: Challenge's - partea a 2-a
 
atunci alege tu...iar la renault-ul ala cred ca se pot face destule chestii daca esti atent....treb doar sa stii unde e limita tuningului pt masina aia :d

L33L00 07-03-07 19:07

Re: Challenge's - partea a 2-a
 
1 Attachment(s)
gabi te provoc pe masina asta .... pot sa intre si altii cu singura conditie sa nu faca tuning de ***(ex la s5 unde a coborat masina si i-a bagat nij jante si gata acu are voturi de la prieteni pt ca "e curata " da nu se uita la tona de gresele) .... deci care vrea poate sa intre cu , conditia de mai sus

P.S. pana duminica asta adik 11 martie ... poate cu o mica eroare depinde de situatie


All times are GMT +2. The time now is 01:18.

- Copyright 2024 4Tuning