![]() |
Ajutor
Rugaminte .. sper sa fi postat unde trebuie, sunt nou .. scuze ..am si eu problema cu inchiderea la un audi A4 B% din 1997, 1,9 TDI 110 CP ca o inchid din telecomenda , ca o inchid manual, mi se aude unde un zgomot in partea din spate a masinii, spate stg, este sistemul de inchidere al masinii cu tot cu inchiderea centralizata, imi face de ceva vreme de cand s a racorit afara...maxim o luna de zile, imi face in continuu si nu mai stiu ce sa ii fac, ma poate ajuta careva ..? multumesc mult
|
Re: Ajutor
Pompa de vacuum se aude.
Undeva "pierde" vacuum.De ce nu incercati sa vizitati un atelier de reparatii?Nu toate se pot rezolva pe forumuri.. Cu respect, |
| All times are GMT +2. The time now is 13:26. |
- Copyright 2026 4Tuning