Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Audi (https://forum.4tuning.ro/117-masina-mea-audi.html)
-   -   Ajutor (https://forum.4tuning.ro/117-masina-mea-audi/349231-ajutor.html)

spiridoki 06-12-12 18:28

Ajutor
 
Rugaminte .. sper sa fi postat unde trebuie, sunt nou .. scuze ..am si eu problema cu inchiderea la un audi A4 B% din 1997, 1,9 TDI 110 CP ca o inchid din telecomenda , ca o inchid manual, mi se aude unde un zgomot in partea din spate a masinii, spate stg, este sistemul de inchidere al masinii cu tot cu inchiderea centralizata, imi face de ceva vreme de cand s a racorit afara...maxim o luna de zile, imi face in continuu si nu mai stiu ce sa ii fac, ma poate ajuta careva ..? multumesc mult

pasbogdan 06-12-12 20:09

Re: Ajutor
 
Pompa de vacuum se aude.
Undeva "pierde" vacuum.De ce nu incercati sa vizitati un atelier de reparatii?Nu toate se pot rezolva pe forumuri..
Cu respect,


All times are GMT +2. The time now is 13:26.

- Copyright 2026 4Tuning