![]() |
Anvelope 320d e90
Buna ziua, am si eu o intrebare. Vreau sa schimb anvelopele M+S de pe spate
intr-unele doar de iarna.Momentan pe fata am dimensiunile 225/40/18 si spate 235/40/18, as dori sa imi pun pe spate unele 255/35/18. Care sunt riscurile sa am anvelope mai late pe spate decat pe fata sau dezavantajele acestora sau avantaje, adica poate creste consumul sau dereglarea ESP, ABS etc.. |
Re: Anvelope 320d e90
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 12:28. |
- Copyright 2026 4Tuning