![]() |
pierde lichid si probleme amortizoare fata
salutare am nevoie de sfaturi imi pierde lichid pe la 2roti si nus ce sa fac sa schim etrierul sau se poate repara ceva le el? alta rugaminte ar fi sami dati un sfat in legatura cu suspensia fata fred ca e praf si nus ce sa fac so iau noua sau sh ca pe spate leam luat noi sisi acum am impresia cas vraiste si mai erau si monroe:(astekt sfaturi multumesc
|
Re: pierde lichid si probleme amortizoare fata
Curge pe la etrier sau pe la furtunas?
Amortizoare noi,le iei sh si in 2 sapt. is vraiste,defineste notiunea de ''vraiste''(in curbe simti ca pleaca spatele,la opriri,in mers etc.) |
Re: pierde lichid si probleme amortizoare fata
Quote:
|
Re: pierde lichid si probleme amortizoare fata
daca topaie si spatele cand treci peste limitatoare,suspensie e gata...
|
Re: pierde lichid si probleme amortizoare fata
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 13:29. |
- Copyright 2026 4Tuning