Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Piese BMW de vanzare (https://forum.4tuning.ro/641-piese-bmw-vanzare.html)
-   -   Vand ! (https://forum.4tuning.ro/641-piese-bmw-vanzare/348113-vand.html)

marcelbigboy 29-11-12 14:42

Vand !
 
5 Attachment(s)
Vand :
Panoul de sub pe partea soferului (stare impecabila ) - culoare neagra - 50 lei
Torpedou (aspect 9,5/10) - culoare neagra - este modelul cu gurile de aer fixe (provine de pe o masina din 95' , sedan ) - pretul este de doar 30 de lei datorita faptului ca lipseste mecanismul din spatele gurilor de aer (dai pe 0-1 si nu se rabateaza clapetele )

P.S. - imi cer scuze pentru calitatea proasta a imaginilor (telefonul nu este foarte "sofisticat" )

Provenzano 29-11-12 20:55

Re: Vand !
 
de coupe e ceva?

marcelbigboy 30-11-12 14:20

Re: Vand !
 
Ce piese am sunt ramase din dezmembrarea unui 318i (m43) sedan -
Nu stiu sigur daca se potrivesc aceste doua componente si pe coupe .

marcelbigboy 02-12-12 12:51

Re: Vand !
 
Pachet promotional -> Panou sofer + torpedou + telescoape portbagaj = 100 RON !!

marcelbigboy 06-12-12 08:20

Re: Vand !
 
Up ! PT Craciun 80 Lei Pachetul de mai sus !

marcelbigboy 08-12-12 18:52

Re: Vand !
 
PRET nou 60 Ron + Transport

marcelbigboy 19-01-13 08:40

Re: Vand !
 
up !!!!!


All times are GMT +2. The time now is 13:26.

- Copyright 2026 4Tuning