![]() |
preschimbarea talonuli
am inteles ca pana la data de 6 martie treb preschimbat talonul...altfel soferul prins cu talon vech primeste dosar penal...ne lamureste si pe noi cineva? cum se procedeaza,ce trebuie facut etc...:shock:
|
Re: preschimbarea talonuli
din ce an e talonu daca e dupa 2000 nai treaba
|
Re: preschimbarea talonuli
se preschimba doar taloanele alea vechi nu astea roz... tre platita o taxa la ce de 30ron si restul se face la dactilografiile de la udriste
|
Re: preschimbarea talonuli
taloanele vechi fiind alea tip 'carnet' nu?
|
Re: preschimbarea talonuli
talonul meu e din 2006...deci n-am nici o treaba nu?
|
Re: preschimbarea talonuli
pana in ce an a fost talonu model vechi?
ca eu de ex am un talon din 1997 si altu din 2005 si sunt identice |
Re: preschimbarea talonuli
sau hai sa o luam altfel: ce are diferit noul talon, fata de cel vechi?
|
Re: preschimbarea talonuli
puneti o poza cu talonele mai bine :)
|
Re: preschimbarea talonuli
am intrebat pe cineva si mia spus ca daca ai un talon roz inseamna ca e nou...si nu trebuie schimbat!
|
Re: preschimbarea talonuli
erau poze la politie cand mi-am luat eu actele ca mi-am inmatriculat masina... si nu prea am vazut diferenta intre taloane... oricum .. eu il am din 2007.. ultima apartie :)))) sper sa n-am probleme....
|
Re: preschimbarea talonuli
SE schimba taloanele emise sub 1997, a dat la tv . :)
|
Re: preschimbarea talonuli
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:09. |
- Copyright 2026 4Tuning