![]() |
OPEL C20LET-uri la MasterTuner si Autotest
1 Attachment(s)
Aceste masini au fost masurate si la noi si la Vitan. Sunt modificate NU de noi, noi doar le-am masurat. II invit pe baietii de la Computest sa puna si masuratorile lor.
|
Re: OPEL C20LET-uri la MasterTuner si Autotest
Quote:
Din pacate Catalin de la Autotest nu mai are graficul dar este la voi,vezi in program Vectra A B-xx-COX,stiu ca mi-ai aratat mie graficul Vineri. Stii ca spuneam ca masina trbuie sa scoata 270-275CP si a scos doar ce se vede mai sus.De la voi am plecat si la Catalin si a scos la fel(2-3CP si 2-3NM + sau - nu mai stiu). Problema este o pierdere de presiune pe traseul de admisie,este costatata dar nu prea am timp s-o remediez. |
Re: OPEL C20LET-uri la MasterTuner si Autotest
Quote:
De ce sa ai puterea sa recunosti ca mai e de lucru. Nu mai simplu zici ca dyno-ul e stricat? |
Re: OPEL C20LET-uri la MasterTuner si Autotest
Quote:
nu mai fi asa acid k te neutralizeaza altii!!! k? ;) |
Re: OPEL C20LET-uri la MasterTuner si Autotest
Quote:
|
Re: OPEL C20LET-uri la MasterTuner si Autotest
Quote:
|
Re: OPEL C20LET-uri la MasterTuner si Autotest
Quote:
si ca sa vezi si tu masina cauta-o pe forum si vezi ce a lucrat baiatul in ea...dar asa se intampla cand pui ceva pe forum si incepe fiecare sa posteze...cum fac si eu acum sunt off topic dar reply ul e deranjant poate apare un grafic si in viitor ;) |
Re: OPEL C20LET-uri la MasterTuner si Autotest
Quote:
iar despre cai...poti sa-i bagi undeva si sa te simti bine dupa! este ultimul post al meu OT! |
Re: OPEL C20LET-uri la MasterTuner si Autotest
lasal in pace k saracu are probleme existentiale :)
ignore him :D asta k sa nu mai strice si topicul asta cu visele lui porno cu pistoane,evacuari maro de la ce cox a dat,gume cu striatii si dynouri infierbantate... papa mepea :D |
Re: OPEL C20LET-uri la MasterTuner si Autotest
vai ce amuzanti sunteti:)) in special speeder si yoda!!!
oricum , cine rade la urma rade mai bine, si acea zi se apropie , vai si ce o sa mai planga unii:)):)) scuze offtopicu! si btw daca nu ati inteles ce a vrut sa zica mpa, e problema voastra !! oricum tine cu casa(MT)! |
Re: OPEL C20LET-uri la MasterTuner si Autotest
Quote:
|
Re: OPEL C20LET-uri la MasterTuner si Autotest
Quote:
Eu am fost cu masina mea si cu a unui prieten la MT si nu m-a dezamagit acel stand. Masina a fost testata si la Autotest si a dat lafel. Poate sunt eu berbec, dar au fost doua masini nu una si una a fost testata la o firma care nu face tuning si a dat puterea ca la MT. Deci nu pot spune ca nu merge bine. Asta e parerea mea si nu fac reclama pentru nimeni. E doar parerea mea! |
Re: OPEL C20LET-uri la MasterTuner si Autotest
Am o veste proasta pentru fanii VAG......
In timp ce lua o mare bataie de la un opel,unui GTI(2006) de 245CP i-au zburat (la propriu) culbutorii.Nu vreau sa rad sau altele.....dar acest lucru pune un mare semn de intrebare asupra fiabilitatii FSI-ului de 2L. |
Re: OPEL C20LET-uri la MasterTuner si Autotest
Culbutorii ? La ce te referi ? Vrem detalii :)
|
Re: OPEL C20LET-uri la MasterTuner si Autotest
Quote:
eu tin cu "famiglia" nu cu casa!:twisted: |
| All times are GMT +2. The time now is 06:03. |
- Copyright 2026 4Tuning