Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   Vand Xbox 360 modat (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/347414-vand-xbox-360-modat.html)

danny125 25-11-12 16:06

Vand Xbox 360 modat
 
2 Attachment(s)
Vand Xbox360 modat cu Lt2Plus la cutie este perfect functional , are transformator de alimentare ,cablu alimentare , cablu video , hard de 10 G , 1 Maneta wirelles.

Nu a dat RROD niciodata, nu apare nici o liniuta rosie la pornire , merge impecabil nu are nici o problema. Il dau pentru ca nu ma mai joc il tin degeaba.

Am cutia originala cu cartile, exact cum vine din magazin, atat doar ca nu e nou.

Daca aveti alte nelamuriri lasati un mesaj.

Bonus cateva jocuri: Call of Duty MW2 , Test Drive Unlimited 2, Midnight Club Los Angeles, PURE .

Pret: 600 ron

e-mail: [email protected]

danny125 03-12-12 17:33

Re: Vand Xbox 360 modat
 
Schimb cu aparat foto de tip Bridge sau cu pack audio pentru masina:subwoofer+amplificator+de preferat si condensator

Sunt dispus si la negocieri sau alte schimburi.

golf4_dric 10-12-12 09:42

Re: Vand Xbox 360 modat
 
mai lasi la pret ceva , sunt eu interesat .

danny125 11-12-12 19:53

Re: Vand Xbox 360 modat
 
Quote:

Originally Posted by golf4_dric (Post 5280052)
mai lasi la pret ceva , sunt eu interesat .

Ti-am lasat PM

danny125 13-12-12 10:55

Re: Vand Xbox 360 modat
 
Scadem putin pretul: 500 ron

E perfect pentru un cadou de Craciun.

danny125 04-01-13 17:37

Re: Vand Xbox 360 modat
 
Rezervat pana pe data de 10

danny125 11-01-13 19:02

Re: Vand Xbox 360 modat
 
Valabil in continuare, 500 de lei negociabil si transport inclus in pret.

alexu_bad_boy 15-01-13 18:59

Re: Vand Xbox 360 modat
 
daca il lasi la 450 ron iti dau adresa sa il trimiti prin posta

danny125 15-01-13 19:34

Re: Vand Xbox 360 modat
 
@alexu_bad_boy - ai PM ;)


All times are GMT +2. The time now is 09:57.

- Copyright 2026 4Tuning