![]() |
Expozitie auto la Politehnica Bucuresti 25.11.2012
Cativa colegi de facultate doresc ca organizeze in cadrul Unifest-ului care se tine la Universitatea Politehnica din Bucuresti, o mini expozitie auto, pentru masini, orice marca cat mai frumoase si mai ingrijite.Cei care doresc ca vina duminica 25.11.2012 intre orele 11-16 daca poate sa vina cu masina sa la aceasta expozitie.In timpul acela masinile vor fi expuse, iar daca doreste careva sa faca un mini show de orice fel cu masina lui are libertate totala!Se pot organiza competiti de DRE in limita spatiului,drift,car audio etc...
Tot atunci vor avea loc mai multe manifestatii! Dupa aceasta,toti participantii sunt invitati la restaurant&pub Tratoria20 din regie! Nu se plateste absolut nimic,iar daca este cazul se deconteaza si benzina, in oarecare limite! Asteptam orice fel de masini cat mai frumoase si mai bine preparate! Daca doriti ar fi ideeal sa va anuntati prezenta ca sa stim si noi cum stau treburile. Pentru mai multe detalii puteti intreba fie aici, fie pe PM sau la tel 0767859785. |
Re: Expozitie auto la Politehnica Bucuresti 25.11.2012
4 Attachment(s)
Primiti atelajul de mai jos? :)
Daca da, te rog, da-mi maine un apel 0725151414 sa discutam detaliile, ms! |
Re: Expozitie auto la Politehnica Bucuresti 25.11.2012
As veni si eu :D posesor de e30 pregatit pentru drag & drift :D
|
Re: Expozitie auto la Politehnica Bucuresti 25.11.2012
Noi asteptam cat mai multe masini dar din pacate pana acum nu s-a anuntat nimeni, si din pacate suntem numai 4-5 pana acum, cunostinte. Ideeal ar fi din Bucuresti, pentru ca e greu sa vi de departe, ca nu se merita efortul, pt cei din Buc e mai simplu, pierdem si noi vremea 2-3 ore pe acolo, e altceva.
|
Re: Expozitie auto la Politehnica Bucuresti 25.11.2012
Quote:
|
Re: Expozitie auto la Politehnica Bucuresti 25.11.2012
Masinile vizate sunt cele cu tuning&co.? Primiti si "stocaciuni" autohtone? :)
|
Re: Expozitie auto la Politehnica Bucuresti 25.11.2012
orice masina! bine acum sa nu fie stoc stoc stoc macar o suspensie ceva sa arate cat de cat acolo... orice chestie si de dat ne putem da stai relax.si eu sunt simplu participant. un prieten a sarit cu ideea. il ajut si eu cum pot.
|
Re: Expozitie auto la Politehnica Bucuresti 25.11.2012
80% sunt prezent la party \:d/ . Ne ajuta si pe noi cineva cu un decont mic la benzina ? ca ma cam doare buzunarul sa vin pana la bucuresti. Macar un mic ajutor de la un sponsor :)))
|
Re: Expozitie auto la Politehnica Bucuresti 25.11.2012
tot de un decont intrebasem si eu, era vb de 100ron cat ma duce drumul Gaesti-Bucuresti si retur, insa nu am mai primit nici un raspuns...
|
Re: Expozitie auto la Politehnica Bucuresti 25.11.2012
P R E Z E N T !!!!! :D
|
Re: Expozitie auto la Politehnica Bucuresti 25.11.2012
nu prea prezinta interes ...
|
Re: Expozitie auto la Politehnica Bucuresti 25.11.2012
Am vorbit cu cineva de la no speed limit si pareau interesati :D
|
Re: Expozitie auto la Politehnica Bucuresti 25.11.2012
se stie cati ne-am strans ?
|
Re: Expozitie auto la Politehnica Bucuresti 25.11.2012
Eu nu stiu daca mai ajung :( nu am rezolvat cu actele masinii sorry :(
|
Re: Expozitie auto la Politehnica Bucuresti 25.11.2012
Salut. Maine se tine treaba!Legat de decont benzina inca nu stiu nici eu exact daca s-au alocat ceva bani.Nu stiu nici eu prea multe momentan, dar maine voi fi acolo si am inteles ca s-au anuntat cateva masini!
|
| All times are GMT +2. The time now is 22:15. |
- Copyright 2026 4Tuning