Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PROVOCARI (https://forum.4tuning.ro/61-provocari.html)
-   -   Opel Astra vs. orice masina 150 cp (https://forum.4tuning.ro/61-provocari/3465-opel-astra-vs-masina-150-cp.html)

vec 27-01-05 23:34

Opel Astra vs. orice masina 150 cp
 
opel astra 2000cm3 150 cp.... astept masina orice masina pana in 150 cp

supersev 28-01-05 08:41

un golf4 1.9 tdi 130cp te intereseaza ?

Aki 31-01-05 01:11

Si eu...si eu :lol:
Stii tu...Civic-ul ala de 1.6l :!:

supersev 01-02-05 16:18

mai astra ! pai ce faci ? ai spus ca astepti rivali de 150 cp ...
sau pe noi nu ne bagi in seama cu 125 si 130 cp ????

Bogdan_16v 01-02-05 16:27

150, 125 si 130cp cand o zbura porcu'... :lol: :lol: Ce sireti sunteti! :lol: Hai ca Aki n-a mai specificat decat cilindreea...

supersev 01-02-05 16:31

bogdan ... nu ti-am vazut locul la linia de start in intrecerea asta ...
mi-ai pus tu mie masina pe tester sa imi vezi puterea ?
sau poti sa imi arati o persoana care mi-a facut mie la masina ceva mai mult de skimbat finala ?
de ce vorbesti fara sa ai habar ce e sub capota mea ????????

Bogdan_16v 01-02-05 16:54

Da, da, bine, bine... :lol: Good luck! Romanian people... :lol:

Aki 01-02-05 18:09

hai sa specific si eu...1.6l- 125hp + chip ( DimSport made by Ceky)
Cat am acum...nu stiu...poate-mi spuneti voi :lol: Cred ca in jur de 140hp :!:
Astept... :pelvic_th

D_M_X 04-02-05 17:21

vec punema si pe mine la socoteala..am un espero 2.0 sfi. La viitoarele legale...ne vedem

vec 09-02-05 01:57

ok merge si cu sev si cu aky si cu espero chiar daca ai cumparat motorul de la andrei:)

Razvan P 11-02-05 13:14

motorul de pe astra e cel de calibra de 204 cai ? :) sau nu vorbim de van ?

DnI 11-02-05 13:38

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Razvan P\"
motorul de pe astra e cel de calibra de 204 cai ? :) sau nu vorbim de van ?

204CP de pe calibra este turbo si nu cred ca avea rost sa zica pana in 150CP :lol: :lol:

catalin rs4 11-02-05 18:53

ma dau eu cu un opel kadett gsi cu tine asa ca de la opel la opel :D

D_M_X 11-02-05 19:19

Nu VEC nu l-am cumparat de la andrei.

maryo 12-02-05 15:01

Astra are 150 cai stock!


All times are GMT +2. The time now is 07:23.

- Copyright 2026 4Tuning