Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Piese BMW de vanzare (https://forum.4tuning.ro/641-piese-bmw-vanzare.html)
-   -   Vand BLOCANT E36 (https://forum.4tuning.ro/641-piese-bmw-vanzare/346405-vand-blocant-e36.html)

m20b27 19-11-12 22:38

Vand BLOCANT E36
 
6 Attachment(s)
Vand diferential blocant pt e36 raport 2,79. toate 3 simeringurile schimbate. stare perfecta.

pret : 220e

tel: 0743300388

m20b27 29-11-12 13:24

Re: Vand BLOCANT E36
 
200 e

m20b27 12-12-12 00:03

Re: Vand BLOCANT E36
 
negociabil

m20b27 14-12-12 19:26

Re: Vand BLOCANT E36
 
800 lei e de pe 318TDS

m20b27 27-12-12 13:08

Re: Vand BLOCANT E36
 
valabil

m20b27 02-01-13 11:13

Re: Vand BLOCANT E36
 
750 lei are ulei foarte putin folosit

m20b27 10-01-13 19:34

Re: Vand BLOCANT E36
 
valabil 700 lei

ssoorreell 11-01-13 16:19

Re: Vand BLOCANT E36
 
asta e carcasa mare ... ai si planetare la el?

m20b27 11-01-13 17:30

Re: Vand BLOCANT E36
 
salut. nu stiu daca e carcasa mare dar am si planetarele si trompele. stima

m20b27 17-01-13 16:54

Re: Vand BLOCANT E36
 
valabil. la 800 de lei se da cu tot cu planetare

m20b27 27-03-13 14:30

Re: Vand BLOCANT E36
 
vandut. multumesc

m20b27 11-04-13 21:29

Re: Vand BLOCANT E36
 
Revine la vanzare dupa ce a facut o plimbare prin curier pana la Ploiesti la cererea userului Vulturica2004 care nu l-a ridicat. Tot mai multi gainari si pe forumul asta.

Pret nou: 600 lei negociabil

luci4n_vl 01-06-13 08:24

Re: Vand BLOCANT E36
 
Quote:

Originally Posted by m20b27 (Post 5254749)
Vand diferential blocant pt e36 raport 2,79. toate 3 simeringurile schimbate. stare perfecta.

pret : 220e

tel: 0743300388

este de tds?

m20b27 01-06-13 15:00

Re: Vand BLOCANT E36
 
Quote:

Originally Posted by luci4n_vl (Post 5487916)
este de tds?

da, de tds. asa l-am gasit si dupa raport, pentru 2.5 tds

Corneliu26 01-06-13 15:04

Re: Vand BLOCANT E36
 
Quote:

Originally Posted by m20b27 (Post 5436413)
Revine la vanzare dupa ce a facut o plimbare prin curier pana la Ploiesti la cererea userului Vulturica2004 care nu l-a ridicat. Tot mai multi gainari si pe forumul asta.

Pret nou: 600 lei negociabil

Si mie mi`a comandat unu 3.25 mai demult,cand i`am zis sa puna 100 lei in cont avans(contravaloarea transportului) s-a facut ca ploua. Nici nu il mai trimite fara avans,sfatul meu.
Bafta la vanzare.


All times are GMT +2. The time now is 20:59.

- Copyright 2026 4Tuning